Warner Bros. znalazł nowego Grindelwalda. Colin Farrell nie wróci do roli

Radosław Krajewski
2020/11/11 11:05
5
0

Studio rozpoczęło już wstępne rozmowy z popularnym aktorem na zastąpienie Johnny’ego Deppa.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Johnny Depp nie powtórzy roli Gellerta Grindelwalda w Fantastycznych zwierzętach. Aktor za pośrednictwem swojego Instagrama poinformował, że odchodzi z serii na życzenie studia. Fani szybko znaleźli faworyta do roli antagonisty serii, którym okazał się Colin Farrell. Najwyraźniej Warner Bros. ma zupełnie inne plany, bo już rozpoczął rozmowy z innym aktorem.

Warner Bros. znalazł nowego Grindelwalda. Colin Farrell nie wróci do roli

Kandydatem jest Mads Mikkelsen, dla którego Fantastyczne zwierzęta byłyby trzecią dużą marką, po udziale u Marvela w Doktorze Strange’u oraz w Gwiezdnych wojnach w spin-offie Łotr 1. Zwolennikiem tego castingu jest reżyser David Yates. Mikkelsen powinien wizualnie pasować do Grindelwalda granego przez Deppa. Aktor ma jednak zupełnie inny styl gry i wyrażania ekspresji swoich postaci, do czego fani serii będą musieli się przyzwyczaić.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo, czy studio rozważało powrót Farrella do roli, ale ostatnio pojawiły się informacje, że jego angaż nie byłby możliwy. Aktor obecnie pracuje nad The Batman i właśnie przez kolidujące harmonogramy nie mógłby zagrać w trzeciej części Fantastycznych zwierząt.

Nowa część serii zadebiutuje w kinach 15 lipca 2022 roku.

Komentarze
5
Ray
Gramowicz
11/11/2020 18:07

Przez swój wcześniejszy komentarz chciałem tylko powiedzieć, że fani Harrego Pottera zamiast dobrej kontynuacji mogliby dostać coś na co nie czekają. Po prostu takie mam obawy.

FromSky
Gramowicz
11/11/2020 15:56

"Przez ostatnie lata stała się bardzo polityczną kobietą, wzbudzała niejedną kontrowersję jej opiniami i obawiam się że część tego może się przelać na jej książki. "Kontrowersyjną tylko na niewielkiego ale bardzo głośnego ruchu których chce obalić istniejące normy społeczne, m.in. przez gnębienie znanych ludzi którzy mówią nie po ich myśli oraz dla ludzi którzy im uwierzyli

Khalid
Gramowicz
11/11/2020 12:22
Ray napisał:

Nie wiem czy naprawdę chcemy aby Rowling dalej pisała cokolwiek w tym uniwersum. Przez ostatnie lata stała się bardzo polityczną kobietą, wzbudzała niejedną kontrowersję jej opiniami i obawiam się że część tego może się przelać na jej książki. 

Khalid napisał:

To dopiero niespodzianka. Mikkelsen faktycznie może udźwignąć tę rolę po Deepie. Tak czy inaczej Fantastyczne Zwierzęta to tylko taka marna namiastka Harrego Pottera. Każdy spodziewał się efektu WOW no ale wyszło jak wyszło. Mam nadzieję, że Rowling kiedyś powróci do starego uniwersum i za jakiś czas... być może kilka lat zobaczymy coś na co większość fanów czeka.

No i trochę twojej opinii nie rozumiem. Niech ma swoje poglądy. Niech nawet walczy o prawa do kolonizacji Antarktydy przez małpy. Nie rozumiem skąd w ludziach utarł się pogląd, że mają być tolerancyjni, apolityczni i najlepiej gdyby nie mieli w ogóle własnego zdania. Prywatnie niech jest osobą jaką chce. Chodzi o to, że jest dobrą pisarką z ciekawą wyobraźnią.

To trochę jak z Sapkowskim. Wszyscy wiedzą, że ten człowiek to wesoły cham, a mimo wszystko jest lubiany i książki piszę świetne. :)
Trwa Wczytywanie