Johnny Depp rezygnuje z roli Grindelwalda w Fantastycznych zwierzętach!

Radosław Krajewski
2020/11/06 18:01
7
1

Popularny aktor ogłosił, że nie wcieli się ponownie w rolę głównego przeciwnika w kolejnych częściach Fantastycznych zwierząt.

Johnny Depp za pośrednictwem swojego Instagrama oświadczył, że rezygnuje z roli Gellerta Grindelwalda w Fantastycznych zwierzętach. To reakcja aktora na prośbę decydentów Warner Bros., ale również niekorzystnego finału sprawy sądowej.

Johnny Depp rezygnuje z roli Grindelwalda w Fantastycznych zwierzętach!

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że Depp przegrał sądową batalię z dziennikiem The Sun. Na łamach gazety w 2018 roku pojawił się artykuł opisujący relację aktora z jego żoną Amber Heard. W tekście można było przeczytać, że Depp jest „damskim bokserem” i „żonobijcą” w kontekście wojny, jaką mieli ze sobą toczyć aktorzy. Gwiazdor znany z Piratów z Karaibów wniósł oskarżenie do sądu na dziennik. Sprawa ruszyła pod koniec lutego tego roku i toczyła się aż do pierwszych dni listopada. Orzeczenie sądu nie było przychylne aktorowi i oddalono finansowe roszczenia Deppa za zniesławienie.

Aktor przez kilka dni milczał w tej sprawie, aż do teraz kiedy oficjalnie ogłosił, że nie zagra więcej w filmie Warner Bros. „Pragnę poinformować, że zostałem poproszony przez studio o rezygnację z roli Grindelwalda w Fantastycznych zwierzętach i uszanowałem tę prośbę, godząc się na nią” – czytamy w opublikowanym oświadczeniu.

GramTV przedstawia:

Przedstawiciel Warner Bros. potwierdził te doniesienia, jednocześnie zapowiadając, że w najbliższych miesiącach będą szukać nowego odtwórcy roli głównego antagonisty serii. Premierę trzeciej części wyznaczono na 2022 rok.

Komentarze
7
porckypizgus
Gramowicz
07/11/2020 15:13
Headbangerr napisał:

Zastąpić na ekranie Johny'ego Deppa kimś innym? Powodzenia.

Spokojnie ktoś z LGBT zapewne się znajdzie ;D

Davido24
Gramowicz
07/11/2020 10:18
Kenjiro napisał:

Mogę otrzaskać ci twarz, ale oczekuję, że zamiast podania do sądu stwierdzisz, że nie jesteś pazerny...

Jaki internetowy chojrak xD

Khalid
Gramowicz
07/11/2020 02:00
Headbangerr napisał:

Zastąpić na ekranie Johny'ego Deppa kimś innym? Powodzenia.

Otóż to. W punkt :)
Trwa Wczytywanie