Days Gone z ogromną aktualizacją. Deweloperzy przygotowują grę na premierę PS5

Mikołaj Ciesielski
2020/10/29 13:30

25 GB danych ma za zadanie poprawić działanie produkcji i wyeliminować błędy.

Days Gone to jeden z tytułów, który trafi do usługi PlayStation Plus Collection, pozwalającej posiadaczom PlayStation 5 z aktywną subskrypcją PlayStation Plus na zapoznanie się z najlepszymi grami z PlayStation 4. Wybrane produkcje mają również zyskać na next-genowym sprzęcie Sony różnego rodzaju ulepszenia. Wygląda na to, że deweloperzy z Bend Studio zaczęli przygotowywać swoje ostatnie dzieło na premierę PlayStation 5, ponieważ Days Gone otrzymało ogromną aktualizację na PlayStation 4.

Days Gone z ogromną aktualizacją. Deweloperzy przygotowują grę na premierę PS5

Najnowszy patch waży aż 25 GB, a jego szczegóły zdradzają, że twórcy skupili się przede wszystkim na poprawie stabilności oraz wydajności gry. Ponadto aktualizacja ma usunąć zgłaszane przez graczy błędy, a także wyeliminować problemy związane ze spadkami płynności animacji. Bend Studios nie ujawniło jednak, jakiego rodzaju ulepszenia Days Gone otrzyma na PlayStation 5.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że God of War będzie działać na next-genowym sprzęcie Sony w 60 klatkach na sekundę. Podobne doświadczenia zaoferuje również Ghost of Tsushima, a studio Sucker Punch obiecało dodatkowo, że na PlayStation 5 czasy wczytywania zostaną znacząco skrócone.

GramTV przedstawia:

Days Gone zadebiutowało na rynku w kwietniu 2019 roku. Produkcja Bend Studio dostępna jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4.

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
29/10/2020 13:52

Gra jest nieziemsko dobra. Bardzo polecam!!