Call of the Sea na długim gameplayu. Urokliwa wyspa skrywa mroczną tajemnicę

Radosław Krajewski
2020/10/29 11:20

W sieci zadebiutował prawie dwudziestominutowy zapis rozgrywki z gry Call of the Sea.

Podczas majowej imprezy zorganizowanej przez Xboxa, jedną z zapowiedzianych gier było Call of the Sea. Na prezentacji tytułu ujawniono jedynie krótki zwiastun zawierający pokaz najróżniejszych lokacji, które przyjdzie nam eksplorować. Od tego czasu o debiutanckiej produkcji studia Out of the Blue było cicho. Na szczęście to się zmieniło i otrzymaliśmy dłuższy gameplay prezentujący rozgrywkę.

Call of the Sea na długim gameplayu. Urokliwa wyspa skrywa mroczną tajemnicę

Na materiale udostępnionym przez serwis IGN możemy zobaczyć grę w akcji. Gameplay rozpoczyna się od dziwnego snu głównej bohaterki, która po przebudzeniu znajduje się w swoim mieszkaniu. Niedługo później postać trafia na wyspę, gdzie przemierza klimatyczną dżunglę i rozwiązuje zagadki. Jest to sam początek gry, dlatego przestrzegamy przed spoilerami.

GramTV przedstawia:

W Call of the Sea wcielimy się w Norah, która próbuje odnaleźć swojego zaginionego na południowym Pacyfiku męża. Akcja gry rozgrywa się w latach 30. XX wieku. Produkcja studia Out of the Blue ma pojawić się jeszcze w tym roku. W Call of the Sea zagramy na PC, Xboksie Series X|S oraz Xboksie One.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!