Power Rangers powracają! Nowe filmy i seriale od twórcy To nie jest OK

Radosław Krajewski
2020/10/21 11:25
0
0

Hasbro nadal wierzy w komercyjny potencjał swojej serii. Nad nowymi produkcjami ma sprawować pieczę Jonathan Entwistle.

Po przedwczesnym skasowaniu serialu To nie jest OK przez Netflixa, jeden z twórców serialu Jonathan Entwistle, szybko znalazł nowe zajęcie. Entwistle będzie nadzorował wszystkie nadchodzące projekty związane z marką Power Rangers. Tyczy się to zarówno filmów, jak i seriali telewizyjnych.

Power Rangers powracają! Nowe filmy i seriale od twórcy To nie jest OK

Jest to kolejny ruch Hasbro w przywróceniu popularności swojej franczyzy. Wcześniej za marką stał Paramount, ale po przejęciu eOne pod koniec 2019 roku, Hasbro zdecydowało o powierzeniu firmie produkcji nowych filmów i seriali ze świata Power Ranges. Entwistle będzie stał na czele tworzenia historii różnych odsłon serii i dbał o fabularne połączenia między filmami i serialami. Nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących przyszłych projektów, więc nie wiadomo, czy fani serii mogą spodziewać się kolejnego filmu kinowego.

GramTV przedstawia:

W 2017 roku na ekrany kin weszła nowa wersja Power Rangers. Film spotkał się z mieszanymi ocenami, co przełożyło się na słabą frekwencję w kinach. Produkcja zarobiła marne 142 mln dolarów na całym świecie przy budżecie wynoszącym około 100 mln dolarów. Pokrzyżowało to plany studia na stworzenie kolejnych części.

Przypomnijmy, że oryginalna seria Power Rangers zadebiutowała w telewizji w 1993 roku. Serial doczekał się prawie 150 odcinków emitowanych do 1996 roku, a także filmu pełnometrażowego. Marka stała się bardzo popularna i kolejne serie pojawiały się co roku. Najnowsza odsłona o podtytule Dino Fury zaplanowana jest na przyszły rok.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!