Na kolejne Jurassic World poczekamy znacznie dłużej. Znamy nową datę premiery

Radosław Krajewski
2020/10/07 11:00
0
0

Universal opóźniło premierę trzeciej części Jurassic World.

Dzień bez opóźnień, dniem straconym. Taką zasadę przyjęły największe wytwórnie filmowe, które po kolei ogłaszają nowe daty premier swoich hitów na najbliższe lata. Przesunięcia nie ustrzegło się także widowisko Universalu, które zostało opóźnione o cały rok. Jurassic World: Dominion nie zadebiutuje w kinach 11 czerwca 2021 roku, ale dopiero 10 czerwca 2022 roku.

Na kolejne Jurassic World poczekamy znacznie dłużej. Znamy nową datę premiery

Według źródeł studia przesunięcie premiery nie ma nic wspólnego z trudną i skomplikowaną produkcją filmu, na którą Universal wykłada dodatkowe miliony dolarów. Na osłodę twórcy pochwalili się pierwszym plakatem produkcji, który nawiązuje do pierwszej odsłony serii z 1993 roku.

GramTV przedstawia:

Szczegóły dotyczące fabuły filmu nie są na razie znane. W obsadzie powrócą Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Justice Smith, Daniella Pineda, Franklin Webb, Zia Rodriguez, Jake Johnson, Omar Sy i Barry Sembene. W nowe postacie wcielą się: Scott Haze, Dichen Lachman, DeWanda Wise oraz Mamoudou Athie. Pojawią się również bohaterowie z klasycznych części serii, grani przez Sama Neilla, Laurę Dern i Jeffa Goldbluma. Za reżyserię i scenariusz odpowiada twórca pierwszej części, Colin Trevorrow.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!