Green Hell z datą premiery na Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski
2020/10/02 11:15
1
0

Studio Creepy Jar liczy, że produkcja odniesie sukces na kolejnej platformie.

We wrześniu ubiegłego roku Green Hell opuściło wczesny dostęp, a na rynku zadebiutowała finalna wersja produkcji studia Creepy Jar. Od dłuższego czasu wiadomo, że gra ma trafić również na konsole. Okazuje się, że na jednej z nich dzieło polskiego dewelopera pojawi się już w przyszłym tygodniu. Przedstawiciele Creepy Jar poinformowali, że Green Hell już 8 października trafi na Nintendo Switch. Za przygotowanie portu odpowiedzialna jest firma Forever Entertainment.

Green Hell z datą premiery na Nintendo Switch

GramTV przedstawia:

Krzysztof Kwiatek, prezes studia, zaznaczył, że konsola Nintendo Switch jest stale wspierana i aktualizowana przez producenta. Ponadto prezes podkreślił, że sprzęt posiada ogromną bazę aktywnych użytkowników, dlatego studio liczy na wykorzystanie potencjału sprzedażowego wspomnianej platformy. Do sukcesu Green Hell na Nintendo Switch ma również przyczynić się fakt, że na konsoli nie ma zbyt wielu produkcji reprezentujących gatunek symulatorów przetrwania.

Warto zaznaczyć, że ekipa Creepy Jar nieustannie rozwija swoją produkcję. W kwietniu tego roku dzieło polskiego dewelopera otrzymało tryb kooperacji, co znacząco wpłynęło na popularność gry. Natomiast na tegorocznych targach gamescom dowiedzieliśmy się, że twórcy pracują nad darmowym rozszerzeniem fabularnym.

Komentarze
1
Donson
Gramowicz
02/10/2020 18:52

Weryfikujcie informacje, które wrzucacie.

Green Hell na Switcha trafi 8 października...