Green Hell z darmowym dodatkiem. Zapowiedziano The Spirits of Amazonia

LM
2020/09/01 13:20
0
0

Rozszerzenie pozwoli kooperować z wrogimi dotąd tubylcami, a ci wprowadzą nas w kolejne aspekty linii fabularnej polskiego survivalu.

Green Hell z darmowym dodatkiem. Zapowiedziano The Spirits of Amazonia

Przy okazji zakończonych targów gamescom 2020 polskie studio Creepy Jar przygotowało garść nowinek dla fanów udanego Green Hell. Okazuje się, że równolegle z pracami nad konsolowym wydaniem gry, ekipa szykuje też darmowe rozszerzenie fabularne zatytułowane The Spirits of Amazonia. Dodatek rozbuduje mechaniki rozgrywki i pozwoli nam współpracować z wrogimi do tej pory tubylcami, a całość okraszono specjalną linią fabularną. Nie wskazano konkretnego terminu premiery rozszerzenia, ale wspomniano, że te zostanie wydane w epizodach, a pierwszy z nich pojawi się jeszcze w tym roku.

Jednocześnie twórcy pochwalili się, że Green Hell sprzedało się już w przeszło milionie kopii, a niebawem gra pojawi się zarówno na Nintendo Switch, jak i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Przy okazji deweloperzy wspomnieli, że już pracują nad kolejną grą – Chimera – która stanowi połączenie mechanik walki o przetrwanie z budową bazy, a całość osadzono w realiach science-fiction. Tytuł jest na wczesnej fazie produkcji, ale gdy pojawią się jakieś nowiny, to na pewno się o tym dowiecie.

Green Hell doczekało się finalnej wersji na PC we wrześniu minionego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!