Cross-play w Apex Legends lada dzień. Niedługo ruszają testy funkcji

LM
2020/10/02 13:55

Wraz z nadchodzącą aktualizacją Apex Legends Respawn Entertainment uruchomi otwarte testy beta rozgrywki między platformami na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Cross-play w Apex Legends lada dzień. Niedługo ruszają testy funkcji

Powracamy do zapoczątkowanego jeszcze podczas czerwcowego EA Play Live wątku. Respawn Entertainment ogłosiło, że już za kilka dni na serwerach Apex Legends wyląduje najnowsza aktualizacja dla darmowego battle royale. Wraz z nią twórcy rozpoczną otwarte testy beta zapowiedzianej wcześniej funkcji cross-play pomiędzy użytkownikami PC, PlayStation 4 i Xbox One. Beta rozpocznie się już 6 października.

Co ważne, tuż po premierze aktualizacji funkcja będzie domyślnie włączona, więc jeśli nie chcecie brać udziału w między platformowych zmaganiach, to musicie ręcznie ją wyłączyć. Tymczasem jeśli chcecie bawić się ze znajomymi z innych platform sprzętowych, to możecie łączyć się z nimi w drużyny, a także korzystać z głosowego komunikatora.

GramTV przedstawia:

Nie wiemy jeszcze, kiedy nastąpi oficjalna premiera usługi. Na tę chwilę Respawn zamierza zbierać dane, sprawdzać stabilność połączeń i analizować uwagi graczy. Warto też pamiętać, że chociaż w Apex Legends zagramy za darmo na każdej dostępnej platformie sprzętowej, to postępy – przynajmniej na razie – pozostają przypisane do każdej z nich.

Apex Legends zadebiutowało w lutym 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!