EA Play: Apex Legends – Steam, Switch, Cross-Play i wydarzenie Zaginione Skarby

LM
2020/06/19 01:27

Apex wraz z innymi grami EA trafi na Steam. Obok tego dowiedzieliśmy się także o planach wersji na Switch, a wszystko to objęte zabawą w cross-play.

Podczas tegorocznego EA Play Live firma Electronic Arts zaprezentowała garść nowinek związanych z przyszłością popularnego battle royale od studia Respawn Entertainment – Apex Legends. Tytuł jest w trakcie czwartego sezonu rozgrywek rankingowych i już niebawem startuje specjalne wydarzenie w grze, ale zanim do niego przejdziemy – kilka dobrych nowin.

Podczas prezentacji dowiedzieliśmy się, że Apex Legends jeszcze tej jesieni ukaże się na dwóch nowych platformach – PC Steam i Nintendo Switch. Co równie ważne wraz z nowymi kanałami dystrybucji czy urządzeniami Apex Legends otrzyma pełen cross-play pomiędzy wszystkimi dedykowanymi platformami – PC Origin, PC Steam, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Na tę chwilę wiemy, że wszystko to wydarzy się jesienią, ale dodatkowe konkrety poznamy w nadchodzących miesiącach.

EA Play: Apex Legends – Steam, Switch, Cross-Play i wydarzenie Zaginione Skarby

Wydarzenie Zaginione Skarby w Apex Legends

Przy okazji EA Play Live poznaliśmy też szczegóły nowego wydarzenia w Apex Legends – Zaginione Skarby. Event odbędzie się w dniach 23 czerwca – 7 lipca, a jego najciekawszym elementem wydaje się, ograniczono czasowo tryb Uzbrojeni i Niebezpieczni – Ewolucja. Ten pozwoli korzystać wyłącznie ze strzelb i snajperek, ale każdy gracz zacznie zabawę z ewoluującym pancerzem. Te standardowe nie będą dostępne.

  • Tryb ograniczony czasowo: Uzbrojeni i niebezpieczni – Ewolucja
  • Nowe przejęcie miasta – centrum map Crypto
  • Wyjątkowa mapa postępów w wydarzeniu do odblokowania dwóch legendarnych skórek na broń
  • 24 wyjątkowe przedmioty kosmetyczne dostępne bezpośrednio lub w pakietach „Zaginionych skarbów”
  • Wprowadzenie strony z ofertami specjalnymi
  • Zupełnie nowe rzadkie skórki i zawieszki
  • Rzut oka na zestaw pamiątek Mirage'a
  • Odblokuj wszystkie 24 przedmioty kolekcjonerskie z wydarzenia „Zaginione skarby”, a zestaw pamiątek Mirage'a otrzymasz za darmo

GramTV przedstawia:

Apex Legends dostępne jest w modelu free-to-play na PC Origin, PlayStation 4 i Xbox One.

Wydarzenie Zaginione Skarby w Apex Legends, EA Play: Apex Legends – Steam, Switch, Cross-Play i wydarzenie Zaginione Skarby

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!