Squad – strzelanka z bitwami na 100 osób opuszcza wczesny dostęp po 5 latach

Wincenty Wawrzyniak
2020/09/25 08:00
0
0

Przedwczoraj na rynku zadebiutowała pełna wersja gry Squad – taktycznej strzelanki z bitwami na sto osób. Aktualizacja 1.0 wprowadziła sporo nowości.

Przedwczoraj, czyli 23 września, na rynku zadebiutowała gra Squad. Produkcja stworzona przez studio Offworld Industries po pięciu latach opuściła wczesny dostęp i została wreszcie udostępniona razem z aktualizacją 1.0; tytuł jest dostępny wyłącznie na komputerach osobistych – zainteresowani mogą zakupić grę na platformie Steam w cenie 114,15 złotych, aczkolwiek warto zaznaczyć, że jest to cena obowiązująca podczas trwającej aktualnie promocji. Z okazji premiery pełnej wersji deweloperzy udostępnili nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej. To jednak nie koniec, ponieważ patch wprowadził całkiem sporo nowości.

Dodano nową mapę o nazwie Fallujah oraz frakcję Middle Eastern Alliance, która zajmuje się walką z rebeliantami z bliskiego wschodu. Nie zabrakło poprawek – ba, jest ich naprawdę sporo; skupiono się głównie na ulepszeniu oprawy graficznej oraz podstawowych mechanizmów rozgrywki. Do tego deweloperzy postanowili umożliwić zabawę dla maksymalnie stu użytkowników równocześnie. Gracze zostają wówczas podzieleni na dwie, pięćdziesięcioosobowe drużyny.

GramTV przedstawia:

Produkcja zbiera bardzo dobre opinie na Steamie – w chwili pisania tej wiadomości wszystkich recenzji jest łącznie ponad 40 tysięcy, a średnia ocena została określona jako bardzo pozytywna. O ciepłym przyjęciu gry świadczą również statystyki. Zgodnie z danymi serwisu SteamCharts, w ciągu ostatniej doby w najlepszym momencie w Squad grało równocześnie ponad 9 tysięcy osób. Zainteresowanych produkcją oraz chcących być na bieżąco, zapraszamy na oficjalną stronę internetową tytułu.

Squad – strzelanka z bitwami na 100 osób opuszcza wczesny dostęp po 5 latach

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!