Squad – nowe narzędzia dla modderów i kanadyjskie siły zbrojne w darmowym DLC

LM
2019/07/28 20:21

Twórcy zamierzają dalej aktywniej wspierać twórczość społeczności i wzbogacać tytuł o nową zawartość.

Dobre wieści dla fanów taktycznej sieciowej strzelaniny od studia Offworld Industries – Squad. Wydana w katalogu Steam Early Access gra już w najbliższym czasie otrzyma nieco nowej, inspirowanej pracami modderów zawartości. Dodatkowo twórcy zamierzają jeszcze mocniej wspierać prace zebranej wokół tytułu społeczności, publikując usprawniony zestaw narzędzi do prac nad rozmaitymi modyfikacjami.Squad – nowe narzędzia dla modderów i kanadyjskie siły zbrojne w darmowym DLC

Zgodnie z zapowiedziami studia, już w najbliższym czasie Squad otrzyma darmowy pakiet dodatkowej zawartości, a w nim żołnierzy, pojazdy i uzbrojenie Kanadyjskich Sił Zbrojnych. Obok tego DLC zaoferuje dwie śnieżne mapy – Quebec i Nanisivik. Przypomnijmy, że omówione tu nowinki pojawiały się wcześniej w ramach fanowskich projektów, a ich popularność skłoniła twórców, do wzbogacenia gry o niektóre elementy inspirowane modyfikacjami. Rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun.

Jednocześnie deweloperzy z Offworld Industries wyrazili uznanie dla prac modderów i zapowiedzieli nowy pakiet dedykowanych im narzędzi – Modding 2.0. Atrakcje wprowadzone w kolejnej wersji nie zostały jeszcze doprecyzowane, ale możliwości nowego pakietu prezentuje modyfikacja Space Crew. Ta jest totalną konwersją strzelaniny, która czerpie garściami z klasycznych thrillerów w realiach science-fiction. Podczas zabawy wraz z przyjaciółmi wcielimy się w grupę ocalałych, by rozwiązywać zagadki, walczyć o przetrwanie i unikać czyhających na nas niebezpieczeństw.

GramTV przedstawia:

Squad dostępne jest wyłącznie na PC w Steam Early Access od grudnia 2015 roku.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!