Pierwsze screeny I, the Inquisitor na motywach Cyklu Inkwizytorskiego Piekary

LM
2020/09/24 11:40
2
0

The Dust odhacza kolejne cele w procesie deweloperskim gry I, the Inquisitor na bazie powieści Jacka Piekary. Zobacz pierwsze screeny.

Dobre wieści dla miłośników powieści autorstwa Jacka Piekary. Studio The Dust po długich miesiącach oczekiwania na choćby strzępki informacji postanowiło pochwalić się postępami w procesie deweloperskim gry I, the Inquisitor. Oczywiście wciąż nie poznaliśmy kluczowych szczegółów, ale przynajmniej twórcy uraczyli nas kilkoma screenami z gry. Te wprawdzie nie prezentują finalnej jakości tytułu, a raczej wskazują kierunek artystyczny i stosunkowo mroczny klimat przygód Mordimera. Rzućcie okiem na załączoną do wiadomości galerię.

Pierwsze screeny I, the Inquisitor na motywach Cyklu Inkwizytorskiego Piekary

W oficjalnym komunikacie prasowym The Dust pochwaliło się zamknięciem prac nad główną osią fabularną I, the Inquisitor, która zostanie teraz wzbogacona o tonę linii dialogowych. Tu mogą pojawić się znaczne komplikacje, gdyż ekipa zapowiedziała autorski system rozmów bazujący na emocjach, a ten musi świetnie korespondować z warstwą fabularną i potencjalnymi wyborami. Ostatecznie ekipa jest zadowolona z postępów, kierunku artystycznego i osiąganiu kolejnych kamieni milowych na drodze do premiery.

GramTV przedstawia:

Na tę chwilę nie wskazano jeszcze przybliżonego terminu i raczej prędko go nie poznamy. Wiemy za to, że nad I, the Inquisitor pracuje obecnie 25 deweloperów, a do zespołu dołączają kolejni specjaliści. Od czasu ostatnich medialnych wzmianek funkcję Dyrektora Artystycznego objął Kacper Szwajka, a Głównym Projektantem Gry został Damian Pawlak, zaangażowany wcześniej w produkcję Cyberpunk 2077.

Jednocześnie prezes The Dust, Jakub Wolff, zapewnił, że praca wre a ekipa nie zamierza skąpić nam nowych materiałów z gry gdy będą one gotowe do prezentacji. Pozostaje czekać na kolejne konkrety, a tymczasem dajcie znać, jak podoba się Wam kierunek artystyczny I, the Inquisitor?

Komentarze
2
garfieldgarfield
Gramowicz
25/09/2020 09:55

cudo! 

koNraDM4
Gramowicz
24/09/2020 16:55

Screeny klimatyczne, a architektura dość podobna do tworów z zachodniej europy z okresu średniowiecza czyli tak jak być powinno :D