DOOM Eternal w Xbox Game Pass? Ciekawe wskazówki Microsoftu

Maria Wawrzyniak
2020/09/24 10:15

Gigant z Redmond może szykować niespodziankę dla fanów DOOM – już niedługo możemy spodziewać się premiery DOOM Eternal w usłudze Xbox Game Pass.

Mamy dobre wieści dla fanów serii DOOM oraz dla tych, którzy chcą wypróbować DOOM Eternal. Prawdopodobnie możecie wstrzymać się z zakupem, jeśli należycie do grupy abonentów usługi Xbox Game Passnajnowsze doniesienia sugerują, że ostatnia część serii już niedługo powinna pojawić się we wspomnianej usłudze. Wychodzi na to, iż przejęcie Bethesdy przez Microsoft bardzo szybko zacznie dawać nam się we znaki (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Wczoraj pisaliśmy również o tym, że wszystkie przyszłe gry posiadające logo Bethesda Softworks będą udostępniane w dniu premiery zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach Xbox – właśnie w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Wówczas nie podano jednak żadnych tytułów czy dat.DOOM Eternal w Xbox Game Pass? Ciekawe wskazówki Microsoftu

Skąd w ogóle przypuszczenia, że DOOM Eternal pojawi się w Xbox Game Pass? Wczoraj na oficjalnym koncie usługi na Twitterze pojawił się ciekawy wpis – na pierwszy rzut oka mamy do czynienia ze zwyczajną wiadomością. Czytamy, że Melissa McGamepass zakazała firmie przekazywania wszelkich wskazówek, więc… gracze postanowili dokładnie przeanalizować treść wpisu i zauważyli, że duże litery w tekście znajdującym się na załączonym do wpisu zrzucie ekranu układają się w słowa spójrz poniżej. Problem w tym, że kiedy rzeczywiście spojrzymy niżej, nic nie zobaczymy – wskazówka została dobrze ukryta. Nie na tyle, aby posiadacze Twittera jej nie znaleźli.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Użytkownik serwisu Jacob Burns rozwiązał zagadkę. Okazuje się, że dopiero po dostosowaniu kontrastu na samym końcu wiadomości znajduje się napis: THE SLAYER IS COMING (slayer nadchodzi) – to z kolei nie pozostawia już chyba żadnych złudzeń. Ba, nawet z perspektywy marketingowej premiera DOOM Eternal w Xbox Game Pass miałaby sens, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że już 20 października na rynku pojawi się pierwsze fabularne rozszerzenie do gry. Pozostaje czekać!

Przypomnijmy jeszcze, że DOOM Eternal od studia id Software zadebiutowało 20 marca 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania naszej recenzji gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!