Ogromny sukces Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Gra bije rekord serii

Mikołaj Ciesielski
2020/09/15 09:05
2
0

Twórcy chwalą się wynikami sprzedaży.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zadebiutowało na rynku 4 września. Remake pierwszych dwóch części popularnej serii zachwycił recenzentów, którzy przyznali produkcji studia Vicarious Visions bardzo wysokie noty. Jak się okazuje, przychylne opinie mediów przyczyniły się do ogromnego zainteresowania samą grą. Twórcy poinformowali, że w nieco ponad tydzień po premierze sprzedano przeszło milion egzemplarzy Tony Hawk’s Pro Skater 1+2!

Ogromny sukces Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Gra bije rekord serii

GramTV przedstawia:

Remake pierwszych dwóch części ustanowił tym samym rekord. Żadna gra z serii Tony Hawk’s Pro Skater nie trafiła do ponad miliona graczy w tak krótkim czasie. Liczby mówią same za siebie. Deweloperzy ze studia Vicarious Visions, a także firma Activision mają powody do radości. Miejmy nadzieję, że sukces Tomy Hawk’s Pro Skater 1+2 sprawi, że już wkrótce na rynku pojawi się nowa odsłona serii, która także zachwyci zarówno graczy, jak i recenzentów.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 dostępne jest na komputerach osobistych (wyłącznie Epic Games Store), a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
kindziukxxx
Gramowicz
15/09/2020 14:29

Vicarious Visions  zaczynają sobie wyrabiać markę jako spece od re-masterów :)

Headbangerr
Gramowicz
15/09/2020 09:34

I tak miało być. Nadzieja na remaster THPS 3 i 4 wciąż żyje ;)