Recenzje Tony Hawk's Pro Skater 1+2 – odświeżone wersje zachwyciły oceniających

Wincenty Wawrzyniak
2020/09/03 21:00
2
0

Premiera już jutro, więc w sieci pojawiają się pierwsze recenzje gry. Czy Tony Hawk's Pro Skater 1+2 spełniło oczekiwania miłośników jazdy na deskorolce?

Już jutro na rynku zadebiutuje Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, czyli zestaw gruntownie odświeżonych dwóch pierwszych odsłon kultowej serii symulatorów jazdy na deskorolce. Za opracowanie gier odpowiada studio Vicarious Visions, zaś wydawnictwem zajęła się firma Activision Blizzard. W sieci pojawiły się pierwsze recenzje zestawu, które sugerują, że mamy do czynienia z bardzo udanym projektem – oceniający zaznaczają, iż twórcom udało się zachować prawdziwego ducha pierwowzoru (-ów?), zachowując wszystkie poziomy oraz skaterów, jednocześnie mocno ulepszając model rozgrywki i oprawę graficzną.Recenzje Tony Hawk's Pro Skater 1+2 – odświeżone wersje zachwyciły oceniających

Dużym plusem okazała się również ogromna satysfakcja z wykonywania wszelkiego rodzaju sztuczek, aczkolwiek najwięcej pochwał zebrała wspomniana oprawa graficzna. Recenzentów zachwyciły przede wszystkim stare lokacje, które zostały niezwykle wiernie odwzorowane i zarazem wzbogacone o mnóstwo nowoczesnych szczegółów. Soundtrack również wypadł nieźle.

GramTV przedstawia:

Właściwie ciężko wskazać jakąś ogromną wadę mogącą zmienić zdanie największych weteranów deskorolki – oceniający są przekonani, że Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 również takim graczom przypadnie do gustu. Przypomnijmy, że gra pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku pierwszej platformy sprzętowej będzie dostępna wyłącznie w sklepie Epic Games Store.

Komentarze
2
Fang
Gramowicz
04/09/2020 07:29
Headbangerr napisał:

Ależ będę w to grał ;D I wprawdzie nie wierzę w cuda, jednak miło by było zobaczyć po jakimś czasie poziomy z THPS 3 i 4 w formie DLC.

Oj tak... Chociaż myślę że prędzej zrobią drugą Tony Hawk's Pro Skater 3+4

Headbangerr
Gramowicz
04/09/2020 00:03

Ależ będę w to grał ;D I wprawdzie nie wierzę w cuda, jednak miło by było zobaczyć po jakimś czasie poziomy z THPS 3 i 4 w formie DLC.