Dyrektor generalny Ubisoftu przeprasza za "wszystkie kontrowersje"

Maria Wawrzyniak
2020/09/11 13:00
0
0

Yves Guillemot, dyrektor generalny Ubisoftu, postanowił przeprosić za wszystkie kontrowersje. Mowa głównie o skandalach związanych z dyskryminacją kobiet oraz przemocą.

Tuż przed wczorajszym odcinkiem Ubisoft Forward dyrektor generalny francuskiego koncernu postanowił ocieplić wizerunek firmy. Na oficjalnym kanale Ubisoftu na YouTubie pojawił się specjalny film, w którym przedstawiciel korporacji odniósł się do ostatnich kontrowersji oraz afer, zajmując w sprawie stanowisko; Guillemot przeprosił wszystkich, którzy zostali zranieni za wszystkie kontrowersje i zapewnił, że podjęto już odpowiednie kroki, aby wszelkie niepożądane zachowania zostały wyeliminowane. Chodzi między innymi o dyskryminację kobiet oraz nieetyczne zachowania kierownictwa, które poskutkowały licznymi zwolnieniami.

Przeprosiny skomentował jeden z branżowych dziennikarzy, Jason Schreier, który stwierdził, że obserwowanie, jak dyrektor generalny Ubisoftu nadal utrzymuje, że firma nie była niczego świadoma, jest fascynujące. Jego zdaniem Guillemot najzwyczajniej w świecie nie mówi prawdy, mijając się z rzeczywistością i przekonując, że wszelkie informacje dotarły do niego dopiero tego lata. Choć problemy nie zostały całkowicie zignorowane, tak na pewno Schreier ma trochę racji.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Dyrektor generalny Ubisoftu przeprasza za

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!