Borat powraca! Sacha Baron Cohen ponownie w swojej ikonicznej postaci

Radosław Krajewski
2020/09/09 10:55
0
0

Kontynuacja słynnej komedii z 2006 roku została już nakręcona i pokazana pierwszym osobom.

W ubiegłym miesiącu Sacha Baron Cohen widziany był w Los Angeles w przebraniu Borata. Już wtedy pojawiały się glosy, że aktor i komik może pracować nad drugą częścią swojego hitu, ale mało kto przypuszczał, że film już powstał, a nawet został pokazany pierwszym szczęśliwcom, którzy mogli obejrzeć produkcję. Według pierwszych informacji były to osoby blisko związane z Cohenem, a nie ludzie z branży.

Borat powraca! Sacha Baron Cohen ponownie w swojej ikonicznej postaci

Szczegóły dotyczące fabuły nie są znane. Wiadomo jedynie, że Borat jest osobą rozpoznawalną na cały świat po emisji filmu z 2006 roku. Fani bez trudu rozpoznają go na ulicy, dlatego musi działać pod przykrywką, aby dalej przeprowadzać wywiady z ludźmi. Jedno ze źródeł opisuje, że to nie Borat będzie głównym bohaterem, a Sacha Baron Cohen, gdyż „Cohen gra Borata, który wcieli się w Cohena”.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo kto sfinansował produkcję ani też do kogo należą prawa. Możliwe, że Borat 2 będzie niewielkim, niskobudżetowym filmem przeznaczonym na rynek VOD. Za pierwszą część odpowiadało studio Fox, ale wątpliwe jest, aby Disney był chętny wydać pieniądze na projekt przeznaczony wyłącznie dla dorosłych widzów. Najwidoczniej Cohen posiada prawa do tej postaci i może ją wykorzystywać, jak chce, bez oglądania się na prawników studia. Niestety nie znamy również daty premiery filmu.

Przypomnijmy, że pierwsza część zatytułowana Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej powstała za skromne 18 mln dolarów, przynosząc aż 261 mln dolarów wpływów z kin na całym świecie. Film wyreżyserował Larry Charles, który według plotek, ma być również związany z kontynuacją.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!