Crysis Remastered na Xbox One X w 4K. Gra zaoferuje aż trzy tryby działania

Mikołaj Ciesielski
2020/09/05 10:00
1
0

Opublikowane wideo pozwala sprawdzić, jak popularna strzelanka prezentuje się na najmocniejszej konsoli Microsoftu.

Pod koniec sierpnia poznaliśmy datę premiery Crysis Remastered w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Niestety od tamtego czasu nie otrzymaliśmy żadnych fragmentów rozgrywki czy informacji. Ten stan rzeczy postanowiła naprawić redakcja serwisu Digital Foundry, która przeprowadziła wywiad z deweloperami ze studia Crytek. W materiale oprócz wypowiedzi twórców znajduje się również gameplay z Crysis Remastered w wersji na konsolę Xbox One X.

Crysis Remastered na Xbox One X w 4K. Gra zaoferuje aż trzy tryby działania

GramTV przedstawia:

Opublikowane wideo pozwala sprawdzić, jak popularna strzelanka, która zachwyciła wszystkich w 2007 roku niesamowitą oprawą graficzną, prezentuje się w odświeżonej wersji na konsoli Xbox One X. Okazuje się, że Crysis Remastered na wspomnianym sprzęcie Microsoftu zaoferuje aż trzy tryby działania. Wielce prawdopodobne, że te same opcje pojawią się na PlayStation 4 Pro.

Domyślnym ustawieniem w Crysis Remastered na ulepszonych konsolach ósmej generacji jest rozdzielczość 4K i płynność na poziomie 30 klatek na sekundę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zmniejszyć rozdzielczość do Full HD i zwiększyć płynność do 60 klatek. Należy jednak mieć na uwadze, że jakość grafiki będzie wówczas taka sama, jak na standardowych wersjach PlayStation 4 i Xbox One. Trzecia opcja związana jest ściśle z technologią ray-tracingu. Zdaniem twórców efekt jest niesamowity, a uruchomienie tej opcji nie wpływa w żaden sposób na wydajność.

Warto również wspomnieć, że w tym tygodniu deweloperzy opublikowali minimalne, a także rekomendowane wymagania sprzętowe dla swojej produkcji.

Crysis Remastered zmierza na komputery osobiste (wyłącznie na Epic Games Store) oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 18 września. Przypomnijmy, że odświeżona wersja kultowej strzelanki z 2007 roku zadebiutowała na rynku w lipcu na konsoli Nintendo Switch.

Komentarze
1
dzelada
Gramowicz
05/09/2020 17:49

Huba buba najmocniejszej

 konsoli !!