Crysis Remastered na PC, PS4 i XONE z datą premiery. Trochę poczekamy

Mikołaj Ciesielski
2020/08/21 17:25
2
0

Twórcy udostępnili krótki materiał wideo, w którym ujawnili, kiedy odświeżony Crysis trafi do szerszego grona graczy.

Kilka dni temu informowaliśmy, że firma Sony za sprawą materiału wideo opublikowanego na kanale PlayStation Access ujawniła datę premiery Crysis Remastered w wersji na PlayStation 4. Odświeżona produkcja studia Crytek miała trafić na sprzęt japońskiej firmy dzisiaj. Jak dobrze wiemy, tak się nie stało. Deweloperzy postanowili jednak wyjaśnić całe zamieszanie. Crysis Remastered trafi na komputery osobiste (wyłącznie na Epic Games Store) oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One 18 września.

Crysis Remastered na PC, PS4 i XONE z datą premiery. Trochę poczekamyDatę premiery ujawniono za sprawą krótkiego materiału wideo, w którym twórcy porównali odświeżoną wersję gry do oryginału z 2007 roku. Deweloperzy podkreślają, że Crysis Remastered w wersji na komputery osobiste będzie wspierał technologię ray-tracing.

GramTV przedstawia:

Miejmy nadzieję, że twórcy dobrze wykorzystają tych kilka dodatkowych tygodni i w dniu premiery odświeżona wersja gry Crysis znów będzie czarowała nas wspaniałą oprawą graficzną, a podczas rozgrywki nie napotkamy na większe błędy techniczne, które nie pozwolą w pełni cieszyć się odświeżonym dziełem studia Crytek.

Przypomnijmy, że gra Crysis Remastered dostępna jest obecnie wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Tytuł ten zadebiutował na wspomnianym sprzęcie 23 lipca.

Komentarze
2
MiChU_0l7
Redaktor
Autor
22/08/2020 00:44
Karanthir666 napisał:

Ale dodajcie, że na PC będzie tylko dostępna w epicu.

Zrobione :) dzięki za czujność! :)

Karanthir666
Gramowicz
21/08/2020 22:21

Ale dodajcie, że na PC będzie tylko dostępna w epicu.