Sony tworzy film o Kravenie Łowcy – ikonicznym przeciwniku Spider-Mana

Radosław Krajewski
2020/08/21 11:15
0
0

W produkcji jest kolejny film z komiksowego uniwersum należącego do Sony. Słynny przeciwnik Pająka otrzyma własną produkcję.

Wczoraj informowaliśmy o filmowych przygodach Spider-Woman, które znalazły reżyserkę, a dzisiaj pojawiła się nowa świetna informacja dla wszystkich sympatyków świata Pająka. Sony pracuje nad solową produkcją o Kravenie Łowcy! Film ma już nawet reżysera, a został nim J.C. Chandor, którego możecie kojarzyć z takich obrazów jak Chciwość z 2011 roku czy zeszłorocznej Potrójnej granicy dla Netflixa. Produkcja o Kravenie Łowcy jest trzecim ogłoszonym filmem, po Venomie i Morbiusie, która opowie historię przeciwnika Spider-Mana.

Sony tworzy film o Kravenie Łowcy – ikonicznym przeciwniku Spider-Mana

Kraven Łowca to Sergei Kravinoff uważany za najlepszego myśliwego na świecie. Jego obsesją jest polowanie na człowieka-pająka, aby wszystkim udowodnić, że nie ma dla niego celów niemożliwych do upolowania. Jedyną bronią, którą się posługuje jest jego nadludzka siła, szybkość oraz niezwykle wyostrzone zmysły, dzięki którym bez trudu rozprawia się ze swoimi przeciwnikami wyłącznie za pomocą własnych rąk.

GramTV przedstawia:

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Kraven Łowca zadebiutuje już w trzeciej odsłonie serii o Spider-Manie i będzie częścią MCU. Studio szuka również kandydata do tej roli w typie Joela Kinnamana. Nie wiadomo, czy Kraven rzeczywiście pojawi się w Spider-Man 3, czy zadebiutuje dopiero we własnym filmie. Nie są również znane plany studio odnośnie połączenia własnego uniwersum z MCU. Film o Łowcy nie ma wyznaczonej daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!