Joel Kinnaman w Spider-Manie 3? Studio szuka aktora do roli znanego złoczyńcy

Radosław Krajewski
2020/08/11 11:30

Sony prowadzi casting do roli Kravena Łowcy. Studio szuka aktora w typie Joela Kinnamana.

Już w przyszłym miesiącu ruszą zdjęcia do trzeciej części przygód Spider-Mana z Tomem Hollandem. Aktor obecnie kończy pracę nad ekranizacją Uncharted i już wkrótce rozpocznie przygotowania do ponownego założenia stroju Pajączka. Czasu jest niewiele, dlatego Sony właśnie rozpoczęło poszukiwania aktora, który wcieli się w jednego z przeciwników Spider-Mana. W filmie pojawi się Kraven Łowca, rosyjski myśliwy, którego celem jest upolować samego superbohatera.

Joel Kinnaman w Spider-Manie 3? Studio szuka aktora do roli znanego złoczyńcy

Według najnowszych informacji, Sony i Marvel Studios szukają aktora w typie Joela Kinnamana, który wcieliłby się w postać złoczyńcy. Najbardziej oczywistym wyborem jest obsadzenie Joela Kinnamana w tej roli. Możecie go kojarzyć z serialu Altered Carbon dla Netflixa oraz roli Ricka Flaga z Legionu Samobójców. Aktor powtórzył swoją rolę w kolejnej części drużyny złożonych z kryminalistów, której reżyserem jest James Gunn.

GramTV przedstawia:

Udział w widowisku DC może pokrzyżować plany zatrudnienia Kinnamana do filmu Marvela. Jeżeli nowa wersja Legionu Samobójców odniesienie sukces, prawdopodobne jest powstanie następnego filmu z serii, w której aktor może wziąć udział. To ostatecznie przekreśliłoby jego szansę na dołączenie do uniwersum Marvela. Dlatego studio poszukuje aktora o podobnej aparycji, wieku i doświadczeniu.

W Spider-Manie 3 powrócą aktorzy znani z dwóch poprzednich filmów. Oprócz Toma Hollanda zobaczymy Zendayę, Marisę Tomei, Jona Favreau, Jacoba Batalona i Tony’ego Revoloriego. Data premiery filmu została zaplanowana na 17 grudnia 2021 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!