Daleko pada gra od serialu – pierwsze recenzje Peaky Blinders: Mastermind

Mikołaj Ciesielski
2020/08/20 11:45
0
0

Oceny nie napawają optymizmem. Wygląda na to, że przy najnowszej produkcji studia FuturLab dobrze bawić będą się wyłącznie miłośnicy serialu.

Peaky Blinders: Mastermind zapowiedziano w kwietniu bieżącego roku. Produkcja studia FuturLab wzbudziła spore zainteresowanie ze względu na popularność, którą cieszy się serial. Gra trafiła dziś na rynek, a wraz z nią w sieci pojawiły się pierwsze recenzje. Wiele wskazuje jednak na to, że tytuł nie ma co liczyć na powtórzenie sukcesu dzieła BBC i Netliksa. Peaky Blinders: Mastermind posiada obecnie średnią ocen na poziomie 64% w serwisie OpenCritic, ale tylko 38% recenzentów poleca produkcję studia FuturLab, choć kilku z nich wystawiło grze wysoką notę.

Daleko pada gra od serialu – pierwsze recenzje Peaky Blinders: Mastermind

GramTV przedstawia:

Recenzenci doceniają oprawę graficzną gry. Pochwał doczekała się także ścieżka dźwiękowa. Oprawa audiowizualna dobrze oddaje klimat znany z serialu. Niestety największą wadą Peaky Blinders: Mastermind jest sama rozgrywka, która, według recenzji, jest powtarzalna i mało wymagająca, choć kilku dziennikarzy dostrzegło w grze ciekawe mechaniki.

Wybrane oceny Peaky Blinders: Mastermind:

  • PlayStation Universe – 9/10
  • God is a Geek – 8.5/10
  • Press Start – 6.6/10
  • IGN – 6/10
  • Destructoid – 5/10
  • Push Square – 4/10

Peaky Blinders: Mastermind jest grą logiczno-przygodową, której akcja rozgrywa się przed wydarzeniami znanymi z pierwszego sezonu serialu. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!