Zapowiedziano Peaky Blinders: Mastermind – grę na podstawie popularnego serialu gangsterskiego

Maria Wawrzyniak
2020/04/21 19:25
0
0

Deweloperzy z brytyjskiego studia FuturLab zapowiedzieli Peaky Blinders: Mastermind, czyli logiczną przygodówkę opartą na popularnym serialu Peaky Blinders.

Na łamach serwisu IGN pojawiła się szczegółowa prezentacja zapowiedzianej dzisiaj gry Peaky Blinders: Mastermind. Za stworzeniem produkcji stoi niezależne brytyjskie studio FuturLab. Będzie to gra logiczno-przygodowa osadzona na początku lat dwudziestych ubiegłego stulecia w mieście Birmingham, a więc oparta na popularnym serialu Peaky Blinders stworzonym przez BBC oraz Netfliksa. Wiemy już, że Peaky Blinders: Mastermind ma zadebiutować latem bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch – tytuł będzie posiadać polską wersję językową. Jeśli zaś chodzi o szczegóły, zdradzono między innymi, że przy grze pracował Steven Knight, czyli współtwórca i zarazem pomysłodawca telewizyjnej serii.

Mastermind jest z kolei prequelem pierwszego sezonu serialu, bowiem rozgrywa się jeszcze w 1919 roku. Podczas zabawy będziemy kontrolować poszczególnych członków rodziny Shelby, a wszystkie zdarzenia ukazane zostaną w widoku izometrycznym. Twórcy chcą przede wszystkim zapewnić fanom unikalną rozgrywkę i różnorodność misji z zagadkami logicznymi, które będziemy rozwiązywać za pomocą manipulacji czasem. Poruszamy się przesuwając daną postać na wybraną przez nas pozycję i wydając jej polecenie – przy tym wszystkim będziemy mogli kontrolować linię czasową znajdującą się u dołu ekranu. Dzięki temu podczas wykonywania misji otrzymamy nieograniczone możliwości eksperymentowania oraz, w rezultacie, naprawienia naszych błędów. Zainteresowani mogą już dodać grę do swojej listy życzeń na platformie Steam – kartę produktu znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Zapowiedziano Peaky Blinders: Mastermind – grę na podstawie popularnego serialu gangsterskiego

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!