Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

W Star Wars: Squadrons nie zabraknie modyfikacji statków kosmicznych

Mikołaj Ciesielski
2020/08/14 09:30

Twórcy zapowiadają pasywne oraz aktywne komponenty, które pozwolą dostosować maszyny do potrzeb każdego gracza.

Fani uniwersum Star Wars mają na co czekać. Udostępnione materiały wideo, prezentujące fragmenty rozgrywki zwiastują, że galaktyczne pojedynki będą niezwykle widowiskowe i emocjonujące. Deweloperzy zapowiadają również, że w Star Wars: Squadrons nie zabraknie możliwości modyfikacji statków kosmicznych. Co ważne gracze będą mieli wpływ nie tylko na wygląd swoich maszyn, ale także na ich parametry techniczne.

W Star Wars: Squadrons nie zabraknie modyfikacji statków kosmicznych

GramTV przedstawia:

Podczas zabawy w Star Wars: Squadrons użytkownicy odblokują, za pomocą zdobywanych punktów zaopatrzenia, różnego rodzaju komponenty. Niektóre z nich będą wpływać na maszynę biernie, np. poprzez wzmocnienie zdolności obronnych za sprawą różnych kadłubów czy tarcz. Przykładowo niektóre z nich będą lepiej chronić przed strzałami z blasterów, ale będą mniej skuteczne w przypadku innych pocisków.

Nie zabraknie też aktywnych komponentów, które dadzą graczom dostęp do konkretnych umiejętności. Twórcy zapowiadają, że będą one miały znaczący wpływ na przebieg rozgrywki, ale są dużo bardziej sytuacyjne od pasywnych elementów, które zostały opisane wyżej.

Deweloperzy podkreślają, że tworzenie własnego wyposażenia dostosowanego do sytuacji i stylu gry pomoże graczom osiągnąć sukces. Użytkownicy będą mogli modyfikować w sumie siedem komponentów swoich statków – trzy pasywne i cztery aktywne. Twórcy zaznaczają, że w przypadku maszyn, które nie posiadają systemu generowania tarczy, elementów będzie jedynie sześć.

Warto wspomnieć, że w połowie lipca również poznaliśmy sporo szczegółów, dotyczących gry. Deweloperzy ujawnili wówczas m.in. listę statków. Wcześniej informowano, że Star Wars: Squadrons zaoferuje graczom wyłącznie widok FPP i pozwoli na całkowite wyłączenie interfejsu.

Oprócz dzisiejszych informacji poświęconych modyfikacji statków kosmicznych, do sieci trafiły również nowe zrzuty ekranu, które znajdziecie w galerii załączonej do tego artykułu.

Star Wars: Squadrons zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry 2 października bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!