Star Wars: Squadrons na nowych materiałach z rozgrywki

Maria Wawrzyniak
2020/07/22 21:00

W sieci pojawiło się dziś całkiem sporo materiałów z nadchodzącej produkcji Motive Studios, gry Star Wars: Squadrons. Wygląda to naprawdę nieźle!

Ostatnimi czasy fani Gwiezdnych wojen nie mogą narzekać na nudę; kilka dni temu otrzymaliśmy wyczerpującą listę nowych informacji na temat nadchodzącej gry Star Wars: Squadrons, zaledwie dzień później kinomaniacy dowiedzieli się, że wszystkie części Gwiezdnych wojen już niedługo pojawią się w ofercie HBO GO, jeszcze wcześniej zapowiedziano Star Wars: The Bad Batch, czyli serial animowany Disneya. Dzisiaj natomiast mamy kolejne materiały ze wspomnianej na początku produkcji Motive Studios. W sieci pojawiło się bowiem całkiem sporo tekstów z pierwszymi wrażeniami dziennikarzy i wszystko wskazuje na to, że zapowiada się całkiem nieźle.

Gra zebrała naprawdę sporo pochwał – uwagę przykuły oczywiście (i przede wszystkim) statki, a dokładniej ich zróżnicowane klasy. Same mechanizmy rozgrywki są mocno dopracowane i pozwalają na mnóstwo frajdy miłośnikom wszelkiego rodzaju taktyk, których użycie w grze jest nawet wskazane. Do tego doszły wzmianki o systemie rozwoju oferującego różnorakie elementy kosmetyczne oraz części maszyn.

GramTV przedstawia:

Głosów krytycznych również nie brak – tutaj przede wszystkim zaznaczano, że dla wielu graczy Star Wars: Squadrons może okazać się zbyt chaotyczne, a nawet za bardzo wymagające. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Star Wars: Squadrons zadebiutuje 2 października 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.Star Wars: Squadrons na nowych materiałach z rozgrywki

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!