Control Ultimate Edition pozwoli przesiąść się na nową generację za darmo

Mikołaj Ciesielski
2020/08/12 15:55

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Control, to radzimy wstrzymać się z zakupem. Już wkrótce zadebiutuje Control Ultimate Edition.

Control jest jedną z ciekawszych gier 2019 roku. Deweloperzy wiedzą, że ich tytuł ma swoje grono fanów, dlatego nie porzucają swojego dzieła i stale je rozwijają. Produkcja studia Remedy Entertainment doczeka się niedługo rozszerzenia AWE, w którym pojawi się Alan Wake. Jakiś czas temu twórcy poinformowali, że Control trafi również na PlayStation 5 i Xboksa Series X. Natomiast dziś wydawca gry, firma 505 games, zapowiedział Control Ultimate Edition, które pozwoli przesiąść się na nową generację za darmo.

Control Ultimate Edition pozwoli przesiąść się na nową generację za darmoKompletna edycja Control oprócz podstawowej wersji gry będzie także zawierać dwa fabularne dodatki – The Foundation oraz wspomniane AWE. Pakiet zadebiutuje już 27 sierpnia na komputerach osobistych za pośrednictwem platformy Steam.

Kiedy Control Ultimate Edition pojawi się na pozostałych platformach?:

  • 10 września – PlayStation 4, Xbox One (wersja cyfrowa), Epic Games Store;
  • koniec 2020 roku – PlayStation 4, Xbox One (wersja pudełkowa);
  • koniec 2020 roku – PlayStation 5, Xbox Series X (wersja cyfrowa);
  • początek 2021 roku – PlayStation 5, Xbox Series X (wersja pudełkowa).

GramTV przedstawia:

Twórcy zapowiedzieli, że osoby, które zakupią Control Ultimate Edition na PlayStation 4 lub Xboksie One, otrzymają darmowy dostęp do wersji, przeznaczonych na konsole nowej generacji. Warto zaznaczyć, że nie mogą na to liczyć posiadacze podstawowego wydania Control.

Przypomnijmy również, że dyrektor kreatywny Remedy Entertainment poinformował kilka dni temu o planach stworzenia własnego uniwersum, w którym rozgrywać będą się wszystkie produkcje fińskiego studia.

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
13/08/2020 08:26

To jest oszustwo!! A co jak już mam ich grę?