Pillars of Eternity III powstanie? "Nie trzeba nas przekonywać"

pepsi
2020/08/05 18:00

Josh Sawyer z Obsidianu zaznaczył, że w studiu doskonale wiadomo o zainteresowaniu graczy serią Pillars of Eternity. O jej dalszych losach zadecyduje jednak zespół.

Pillars of Eternity III powstanie? Reżyser obu części Pillars of Eternity, Josh Sawyer, ogłosił niedawno, że pracuje nad nowym projektem. Nie wiadomo jednak, czy jest to Pillars of Eternity III. Jedno jest pewne: zarówno Sawyer, jak i pozostała część jego załogi, są świadomi zainteresowania, jakim cieszą się RPG-i spod tego szyldu.

- Nie sądzę, że fani muszą przekonywać mnie, Obsidian czy Microsoft do czegokolwiek – napisał Sawyer na portalu Tumblr. – Wasze wsparcie jest zawsze dostrzegalne i doceniane. Moim zdaniem musimy uwierzyć, że jeśli zdecydujemy się po raz kolejny zrobić grę w takim stylu, spodoba się istniejącym fanom i nowym graczom, a byli fani, którzy rozczarowali się na Pillars 1 czy 2, powrócą do serii. Przede wszystkim musimy sami jednak czuć ekscytację wynikającą ze zrobienia tej gry – podkreślił.

GramTV przedstawia:

A to wcale nie jest oczywiste. Sawyer wspomniał bowiem o syndromie wypalenia, jaki dotknął jego ekipę po zakończeniu prac nad Pillars of Eternity II: Deadfire. Dotyczyło to zwłaszcza osób oddelegowanych do prac nad DLC. Wcześniej przedstawiciele Obsidianu deklarowali chęć stworzenia Pillars of Eternity III, ale dopiero po zdiagnozowaniu, co poszło nie tak w drugiej odsłonie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!