Nowa gra twórców A Way Out na EA Play

pepsi
2020/06/16 17:54

Josef Fares ze swoim Hazelight Studios w pełnej gotowości czekają na EA Play. To właśnie tam po raz pierwszy zaprezentowana zostanie nowa gra twórców A Way Out.

Nowa gra twórców A Way Out na EA PlayHazelight Studios podczas EA Play ogłosi swoją nową grę – przekazał za pośrednictwem Twittera Josef Fares. Szczegóły trzymane są w ścisłej tajemnicy. Na podstawie wcześniejszych informacji wiadomo jednak, że nie będzie to kontynuacja poprzedniej gry studia, A Way Out - i to pomimo znakomitego wyniku sprzedaży. Pewne elementy wspólne z dotychczasowymi produkcjami zespołu się pojawią.

Będzie to coś z fabułą, pod wieloma względami przypomni graczom Brothers: A Tale of Two Sons i A Way Out, ale pod zupełnie innymi względami – mówił w ubiegłym roku Fares. Wiadomo ponadto, że nowa gra Hazelight Studios dystrybuowana będzie przez EA Originals, pion specjalizujący się w nieco mniejszych, ale za to stawiających na nietuzinkowe rozwiązania tytułach. Można się ponadto spodziewać – tradycyjnie już - mocnego nacisku na kooperację.

GramTV przedstawia:

Bliższe szczegóły na temat następnej gry Josefa Faresa i spółki poznamy w nocy z czwartku na piątek. Początek zaplanowano na godz. 1.00. Oprócz Hazelight Studios swoją nową produkcję, Star Wars: Squadrons, zaprezentuje Motive Studios. Bardzo prawdopodobne wydają się też pokazy nowych gier EA Sports (FIFA, Madden, UFC), a sporo mówi się też o nowym Battlefieldzie.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
17/06/2020 01:46

No czekam, ten gość od A Way Out wymiata, sama gra też wymiata 9/10.