Wybory i ich konsekwencje - dziennik developera Wasteland 3

pepsi
2020/06/03 19:24
0
0

Ekipa inXile Entertainment przygotowuje się na najdziwniejsze wybory gracza w Wasteland 3. Świat ma na nie odpowiednio reagować – to dla twórców priorytet.

Wybory i ich konsekwencje - dziennik developera Wasteland 3Twórcy Wasteland 3 zdają sobie sprawę, że dobrego RPG-a charakteryzuje umiejętność reagowania świata na decyzje podejmowane przez gracza. Brian Fargo w najnowszym Dev Diary stwierdza, że pod kątem śledzenia poczynań użytkownika Wasteland 3 będzie najbardziej zaawansowaną odsłoną serii.

- Kontynuujemy tradycję zmuszania graczy do podejmowania trudnych decyzji, osadzoną już w Wastelandzie 2 – podkreśla starszy scenarzysta Nathan Long. Będą one dotyczyły zarówno spraw osobistych, jak i politycznych. Decyzji będą setki, nawet tysiące. Twórcy stoją przed nie lada wyzwaniem, jakim jest połączenie tej swobody z nakreśleniem spójnej linii fabularnej. Właśnie to zdaniem Briana Fargo jest najtrudniejsze w projektowaniu Wasteland 3. Jednocześnie podkreśla, że większość odbiorców nie zobaczy około 30 proc. stworzonej zawartości. Ta przygotowywana jest na najdziwniejsze warianty przechodzenia gry.

GramTV przedstawia:

Więcej na ten temat usłyszycie w poniższym materiale wideo. O tym, jak to wszystko działa w praktyce, będziecie mogli się natomiast przekonać już 28 sierpnia – właśnie wtedy Wasteland 3 będzie miał bowiem swoją premierę.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!