Larian wkroczył na „drogę do Baldur’s Gate 3”. Niebawem nowe konkrety

LM
2020/05/30 10:50

Na Twitterze nowego Baldura opublikowano krótki zwiastun rozgrywki z zaproszeniem na nieodległe Guerrilla Collective Showcase.

Larian wkroczył na „drogę do Baldur’s Gate 3”. Niebawem nowe konkrety

Już od kilku miesięcy wiemy, że belgijskie Larian Studios przymierza się do wydania wczesnej wersji erpega Baldur’s Gate 3 jeszcze w tym roku. Po początkowym zamieszaniu wynikającym z pandemii ekipa potwierdziła, że zamierza wywiązać się z wcześniejszych deklaracji, a już niebawem zamierza rozpocząć odliczanie do premiery nowego Baldura.

Na oficjalnym twitterowym kanale marki opublikowano krótki materiał wideo z prezentacją rozgrywki, który stanowi przedsmak tego, co otrzymamy podczas zaplanowanego na najbliższy tydzień Guerrilla Collective Showcase. Pokaz odbędzie się w sobotę 6 czerwca i jest dalece prawdopodobne, że podczas niego poznamy też oficjalną datę premiery wczesnej wersji Baldur’s Gate 3.

GramTV przedstawia:

Czerwiec zapowiada się solidnie. Pomijając fakt, iż zamiast pojedynczych konferencji w ramach E3 otrzymamy kilkadziesiąt pomniejszych wydarzeń, to każdy deweloper i wydawca będzie chciał pokazać się z najlepszej strony na przededniu next-genów. Wpadajcie do nas po masę konkretów.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!