Gracz nagiął mechaniki WoW-a i zadał 115 milionów obrażeń jednym ciosem

LM
2020/05/25 15:57
0
0

Wrathion z raidu Ny'alotha pękł jak zapałka. Zobacz nagranie wyczynu w World of Warcraft.

Gracz nagiął mechaniki WoW-a i zadał 115 milionów obrażeń jednym ciosem

Od premiery World of Warcraft minęło już ponad 15 lat, tytuł ogrywają miliony graczy, a twórcy regularnie dorzucają do niego spore paczki nowinek. W rezultacie MMORPG Blizzarda jest ogromne pod każdym względem i chociaż serwery Azeroth widziały już sporo, to na szczególną uwagę zasługuje niedawny wyczyn gracza znanego jako Rextroy. Ten połączył rozmaite mechaniki rozgrywki World of Warcraft, by wywołać określony błąd i w rezultacie w stylu Saitamy położyć Wrathiona pojedynczym uderzeniem za przeszło 115 milionów obrażeń.

Moje doświadczenia z MMORPG Blizzarda są znikome, więc nie będę wchodził tu w szczegóły, ale poszczególne kroki dla wywołania takiego efektu gracz wyjaśnił w opisie załączonego poniżej filmu. Wynik robi wrażenie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż twórcy przebudowali nieco rozgrywkę, by poprawić czytelność i wyjątkowo skuteczne ataki zadają dziesiątki tysięcy obrażeń.

GramTV przedstawia:

World od Warcraft dostępne jest wyłącznie na PC. Gra jeszcze w tym roku otrzyma dodatek Shadowlands, ale nie powinniśmy spodziewać się go latem – niedawne komunikaty wskazywały raczej na okienko w pobliżu BlizzConu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!