The Initiative przywróci Perfect Dark do żywych?

pepsi
2020/04/27 19:31
0
0

Rozmaite rodzaje broni, gadżetów, system monitoringu – brzmi znajomo? Znajdziemy to w nowej grze The Initiative. Choć tytuł nie został ujawniony, spekulacji nie brakuje.

The Initiative przywróci Perfect Dark do żywych?Powołane do życia w 2018 roku przez Microsoft studio The Initiative pracuje nad nową grą, o której co nieco dowiedzieliśmy się z internetowego CV w portalu LinkedIn, Christophera Ng. Zdradził on, że w ramach swoich obowiązków w roli projektanta technicznego zaprojektował on rozmaite rodzaje broni, gadżety i system monitoringu w niezapowiedzianym projekcie.

W sieci rozgorzały plotki, czy aby The Initiative nie przywraca do życia mocno zakurzonej marki Perfect Dark, ostatnio widzianej na Xboksie 360 w 2010 roku. Wymienione wyżej rzeczy wpisują się bowiem w to, z czym mieliśmy do czynienia w produkcji Rare sprzed dekady. Na razie są to jednak wyłącznie spekulacje, ale wpisują się one w dotychczasową narrację, prowadzoną m.in. na forum ResetEra. Mniej optymistyczni w tej kwestii gracze przyjmują, że The Initiative pracuje nad nową marką, która w pewnym zakresie hołduje jednak temu, co miało do zaoferowania Perfect Dark.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że na czele The Initiative stoi były szef Crystal Dynamics, Darrell Gallagher. Z wcześniejszych doniesień wynika również, że studio dysponuje ogromnym budżetem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!