Szef UFC zorganizuje własne „Mortal Kombat” na prywatnej wyspie

LM
2020/04/07 11:10

Dana White zaprosi zawodników MMA na odizolowaną od świata wyspę, gdzie w każdym tygodniu odbywać się będą transmitowane turnieje.

Szef UFC zorganizuje własne „Mortal Kombat” na prywatnej wyspie

Tym razem ciekawostka dla fanów bijatyk. Wygląda na to, że prezes organizacji UFC, Dana White, znalazł ciekawy sposób na ograniczenie strat wynikających z panującej na świecie pandemii. Ta jak wiadomo, wymusza ograniczenia w kontaktach międzyludzkich oraz absolutnie wyklucza szanse na zorganizowanie pełnoprawnych sportowych wydarzeń z widownią. Na szczęście – dla UFC – jest jeszcze formuła PPV, a skoro wiele osób jest na dłużej uziemionych w domu, to być może chętnie zapłacą za transmisję z turnieju MMA.

Dana White w rozmowie z redakcją TMZ ujawnił, że jest blisko sfinalizowania umów związanych z turniejami Fight Island. W planach jest zaangażowanie przebadanych wcześniej zawodników i personelu medycznego, który uda się na wyspę o nieznanej lokalizacji, skąd będziemy oglądać pojedynki w oktagonie. Trudno powiedzieć kogo uda się włączyć do przedsięwzięcia, gdyż wielu zawodników utknęło za zamkniętymi granicami w swoich krajach, ale całość od razu przywodzi na myśl Mortal Kombat.

GramTV przedstawia:

Cóż, wygląda na to, że przy sporym budżecie można szybko znaleźć odpowiednią alternatywę. Jak oceniacie ten pomysł?


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
3
Ned
Gramowicz
07/04/2020 23:30

Ja bym to nazwał Enter the Dragon zamiast Mortal Kombat :)

garfieldgarfield
Gramowicz
07/04/2020 13:06

Oby się zarazili pazerni na kasę!

Headbangerr
Gramowicz
07/04/2020 11:38

Ze względu na wymóg 1,5 metra odstępu, zawodnicy będą w siebie rzucać kokosami i żółwiami.