Czerwiec bez zapowiedzi od Bethesdy – firma rezygnuje z organizacji jakichkolwiek cyfrowych wydarzeń

Maria Wawrzyniak
2020/04/01 22:45

Przedstawiciele firmy poinformowali, że nie zamierzają organizować żadnych cyfrowych wydarzeń w czerwcu, które zastąpiłyby konferencję Bethesdy podczas E3.

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy Was o odwołaniu tegorocznej edycji targów E3. Większość koncernów zareagowała szybko i ogłosiła, że będzie organizować własne wydarzenia w formie cyfrowej – wpierw takowe wieści dostaliśmy od Microsoftu oraz Ubisoftu, a nieco później do wymienionej dwójki dołączyli także PC Gaming, Devolver Digital oraz Nintendo. Jeśli natomiast zastanawiacie się, czy kogoś tutaj przypadkiem nie brakuje… Okazuje się, że Bethesda postanowiła całkowicie zrezygnować z organizowania jakichkolwiek cyfrowych wydarzeń w ramach rekompensaty za odwołane E3. Reprezentant firmy, Pete Hines, stwierdził (podajemy za serwisem GamesIndustry.biz), że wszelkie kłopoty związane z pandemią koronawiursa sprawiły, iż jakichkolwiek nowości możemy spodziewać się dopiero w kolejnych (po czerwcu) miesiącach.

Wczytywanie ramki mediów.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Kafar
Gramowicz
02/04/2020 10:47

A co Bethesda może mieć do pokazania? Po za pociskaniem kitów o grach które są robione.

Headbangerr
Gramowicz
01/04/2020 23:04

To znaczy tylko tyle, że nie mieli nic sensownego do pokazania na E3. Wszystkie studia muszą się mierzyć z koronawirusem, ale tylko Bethesda wykorzystuje go jako wymówkę. Potężne problemy mieli jeszcze, zanim epidemia się zaczęła. A Todd Howard ma szczęście, że nie musi w tym roku wychodzić do ludzi na scenę, bo by go obrzucili jajami.