E3 odwołane, więc Microsoft i Ubisoft ogłaszają własne cyfrowe wydarzenia

Maria Wawrzyniak
2020/03/11 20:05

Największe koncerny postanowiły szybko zareagować na sytuację, która dotknęła dziś targi E3 2020 i zorganizować własne wydarzenia, tyle że w sieci.

Zaledwie dwie godziny temu informowaliśmy Was o ostatecznym odwołaniu tegorocznej edycji targów Electronic Entertainment Expo. Największe koncerny, które miały brać udział w wydarzeniu – w tym przypadku mowa o Microsoft oraz Ubisoft – postanowiły zareagować szybko, a w sieci już pojawiły się pierwsze informacje odnośnie konferencji internetowych, które docelowo miałyby zastąpić stacjonarną imprezę. Szef marki Xbox, Phil Spencer, zapowiedział niedługo po odwołaniu E3 na swoim oficjalnym profilu na Twitterze cyfrowe wydarzenie (Xbox Digital Event) podczas którego firma zamierza świętować razem ze społecznością nową generację gamingu. Ubisoft zdecydowało się podążyć tą samą drogą i zapowiedziało sieciowe prezentacje. Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

GramTV przedstawia:

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
12/03/2020 09:39

I to jest właśnie prawdopodobnie koniec E3 całkowicie. Nintendo i później sony jest zadowolone z cyfrowych prezentacji, zobaczyli ile kasy oszczędzają i reszta jak się przekona to też już nie wróci do tradycyjnej formy prezentowania gier.

E3 jest dla 15tyś osób (w tym roku miało chyba być 25tyś jak się nie mylę).. to jest nic w porównaniu z zasięgiem internetu, tych 15-25tyś osób nie jest warta tych milionów.