E3 odwołane. Nintendo nie zaniecha komunikacji z graczami

pepsi
2020/03/12 19:19

Nintendo wydało oświadczenie w związku z odwołaniem targów E3 2020. Jak można było się spodziewać, firma zamierza prezentować swoje plany graczom.

E3 odwołane. Nintendo nie zaniecha komunikacji z graczamiKolejne firmy reorganizują swoje działania marketingowe w związku z odwołaniem targów E3 2020. Oficjalne stanowisko w tej sprawie redakcji GameSpotu przedstawiło Nintendo, jeden z długoletnich uczestników amerykańskiej imprezy. “Nintendo wspiera decyzję ESA o odwołaniu tegorocznego E3 celem ochrony zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich w przemyśle – naszych fanów, pracowników, wystawców i długoterminowych partnerów E3. Pragniemy wyrazić nasze obawy i wsparcie wobec dotkniętych przez pandemię COVID-19 w tym trudnym czasie” – tak rozpoczyna się oświadczenie japońskiego wydawcy.

Nadal będziemy elastyczni, a nasze starania przekierujemy na inne sposoby komunikowania się z naszymi fanami w zakresie naszych aktywności i produktów. Biorąc pod uwagę rosnącą falę zachorowań na COVID-19, zorganizowanie dużych wydarzeń branżowych może nie wchodzić w grę przez jakiś czas. Rozważamy jednak różne sposoby na zaangażowanie naszych fanów. Więcej będziemy mieli do przekazania wraz z upływem roku” – dodaje Nintendo.

GramTV przedstawia:

Konkretów zatem brakuje, ale prawdopodobne wydaje się przeprowadzenie przynajmniej kilku sieciowych konferencji Nintendo Direct, utrzymanych w takim samym tonie i stylu, jak do tej pory. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!