E3 2020 odwołane. PC Gaming Show i Devolver Direct mimo to się odbędą?

pepsi
2020/03/12 17:45

PC Gamer i Devolver Digital, organizatorzy dwóch konferencji na targach E3, rozważają różne opcje w związku z odwołaniem tegorocznej edycji imprezy.

E3 2020 odwołane. PC Gaming Show i Devolver Direct mimo to się odbędą?Tydzień E3 zawsze był dużą częścią tego co robimy i jesteśmy szczerze rozczarowani odwołaniem całej imprezy. Wiele pozostało do ustalenia, ale w tej chwili planujemy przeprowadzić transmisję na żywo z konferencji prasowej Devolver Direct, a być może zrobimy jeszcze coś więcej” – napisało na Twitterze Devolver Digital. Firma od kilku lat organizowała na E3 oryginalne, sarkastyczne konferencje, na których – przy okazji promowania własnych tytułów – wyśmiewała branżowe trendy.

Broni nie zamierza też składać PC Gamer, organizator PC Gaming Show, konferencji organizowanej dla producentów gier komputerowych. W tym przypadku sytuacja jest jednak bardziej skomplikowana, bowiem pokaz obejmuje licznych partnerów i niezależnie działające studia. “Biorąc pod uwagę skasowanie E3 ogłoszone wcześniej przez ESA, bierzemy pod uwagę rozmaite możliwości przeprowadzenia tegorocznego PC Gaming Show. Nadal chcemy, żeby było to miejsce dla developerów wszystkich rozmiarów, w którym mogliby ogłosić swoje nowe, fajne projekty” – zapewniają organizatorzy.

Choć tradycyjne targi się nie odbędą, wiemy, że nadal będzie mnóstwo rzeczy do omówienia, opisania i zrobienia o nich wideo. Więcej o naszych planach przekażemy w nadchodzących tygodniach” – dodają.

GramTV przedstawia:

Wcześniej plany przeprowadzenia konferencji zapowiedziały już Ubisoft i Microsoft.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!