Crytek chyba chce coś przekazać fanom marki Crysis. Nowa prezentacja gier na silniku Cryengine

LM
2020/03/25 11:58
9
0

Twórcy serii Crysis pochwalili się głośnymi produkcjami zbudowanymi na Cryengine. Jednak do zestawienia dorzucili mały bonus, który od razu wywołał spekulacje.

Crytek chyba chce coś przekazać fanom marki Crysis. Nowa prezentacja gier na silniku Cryengine

Wygląda na to, że firma Crytek powoli przymierza się do ogłoszenia, które z pewnością ucieszy fanów gier z serii Crysis. Jeszcze w ubiegłym roku, przy okazji materiału poświęconego technologii Cryengine firma pokazała grafiki, które bezpośrednio odwoływały się do marki. Wczoraj na oficjalnym kanale studia pojawił się nowy materiał wideo. Crytek prezentuje w nim rozmaite gry na swoim silniku, które ukazały się w ostatnich 10 latach, ale jeden z elementów – a właściwie końcówka materiału – wyraźnie nie pasuje do zestawienia. Oczywiście fani od razu podjęli w komentarzach walkę o Crysis 4 lub remaster pierwszej odsłony.

Prezentacja wieńcząca załączony do wiadomości materiał wideo może być bezpośrednią wskazówką, ale równie dobrze, może być tylko ukłonem w stronę fanów. Ostatecznie z pewnością wielu z nich chętnie powitałoby w dobie next-genów kolejną odsłonę serii Crysis albo odświeżone wydanie już leciwego, ale wciąż robiącego wrażenie Crysisa z 2007 roku.

GramTV przedstawia:

Marka Crysis zadebiutowała w 2007 roku na PC, stając się jednocześnie wyznacznikiem high-endowych konfiguracji sprzętowych. Kolejne odsłony otrzymaliśmy w 2011 i 2013 roku.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
9
seba93DJ
Gramowicz
25/03/2020 16:37

hahha scenka z crysisa jedynki a ci już swoje teorie , kolejny śmieciowy news 

dariuszp
Gramowicz
25/03/2020 15:10

Nie mówiąc o tym że wersja kilka miesięcy przed ma ładniejszą scenę na końcu:

https://www.youtube.com/watch?v=vUyWwqY-pYc

Oni ją używają bo jest sławna. I tak samo równie bezsensowne plotki latały od internetowych randomów wcześniej jak pokazali powyższy filmik.

leszeq
Gramowicz
25/03/2020 14:09
piomink napisał:

Moim zdaniem zakończyli materiał czymś co każdy zna. Nie twórzmy sensu tam gdzie go nie ma. Crytek to crysis 1. Od niego wszystko się zaczęło i z tym są głównie kojarzeni.

Nie zapominaj o Far Cry, który nie dość że miał rewolucyjną grafikę to jeszcze był świetną grą.
Trwa Wczytywanie