News

Crytek chyba chce coś przekazać fanom marki Crysis. Nowa prezentacja gier na silniku Cryengine

LM, 25.03.2020 11:58 9

Twórcy serii Crysis pochwalili się głośnymi produkcjami zbudowanymi na Cryengine. Jednak do zestawienia dorzucili mały bonus, który od razu wywołał spekulacje.

Wygląda na to, że firma Crytek powoli przymierza się do ogłoszenia, które z pewnością ucieszy fanów gier z serii Crysis. Jeszcze w ubiegłym roku, przy okazji materiału poświęconego technologii Cryengine firma pokazała grafiki, które bezpośrednio odwoływały się do marki. Wczoraj na oficjalnym kanale studia pojawił się nowy materiał wideo. Crytek prezentuje w nim rozmaite gry na swoim silniku, które ukazały się w ostatnich 10 latach, ale jeden z elementów – a właściwie końcówka materiału – wyraźnie nie pasuje do zestawienia. Oczywiście fani od razu podjęli w komentarzach walkę o Crysis 4 lub remaster pierwszej odsłony.

Prezentacja wieńcząca załączony do wiadomości materiał wideo może być bezpośrednią wskazówką, ale równie dobrze, może być tylko ukłonem w stronę fanów. Ostatecznie z pewnością wielu z nich chętnie powitałoby w dobie next-genów kolejną odsłonę serii Crysis albo odświeżone wydanie już leciwego, ale wciąż robiącego wrażenie Crysisa z 2007 roku.

Marka Crysis zadebiutowała w 2007 roku na PC, stając się jednocześnie wyznacznikiem high-endowych konfiguracji sprzętowych. Kolejne odsłony otrzymaliśmy w 2011 i 2013 roku. 

https://www.youtube.com/watch?v=wGQWGAuNx6M&feature=emb_title

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze