Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Sand Land

Jakub Smolak
2024/02/19 19:30
0
0

Twórcy przygotowali obszerną prezentację gry.

W styczniu poznaliśmy dokładną datę premiery Sand Land. I choć gra zadebiutuje na rynku dopiero wiosną, twórcy już zaczynają zagrywać kolejne asy z rękawów. Deweloperzy ze studia ILCA oraz ekipa wydawnicza Bandai Namco przygotowali specjalne wideo, które przybliża najważniejsze aspekty rozgrywki. Osoby zainteresowane tym RPG akcji z pewnością znajdą tam odpowiedzi na wiele pytań.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Sand Land

Sand Land to RPG na podstawie mangi od twórcy Dragon Ball

Wideo trwa aż 9 minut i poświęcono w nim uwagę wszystkim najważniejszym aspektom Sand Land. Dzięki materiałowi dowiecie się więcej na temat historii, bohaterów, systemu rozwoju i walki, zdolności specjalnych, broni, pojazdów czy przedmiotów. Jednym słowem wszystko, co chcielibyście lub powinniście wiedzieć przed premierą gry.

Ruszaj do pustynnego świata, w którym ludzie i demony cierpią z powodu potężnych niedoborów wody – Krainy Piasku. Poznaj księcia demonów Belzebuba, jego towarzysza Rabusia, i nieustraszonego szeryfa Rao, aby wraz z nimi wyruszyć na niesamowitą przygodę w poszukiwaniu Legendarnego Źródła ukrytego na pustyni. Koniec jest zaledwie początkiem, gdyż za tymi suchymi ziemiami kryje się nowy obszar do odkrycia – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że premiera Sand Land została zaplanowana na 26 kwietnia. Gra powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!