Batman, Harry Potter... Co straciliśmy przez odwołanie E3? Są już pierwsze przecieki

pepsi
2020/03/11 18:47

Targi E3 zostały odwołane z powodu pandemii choroby COVID-19. Do sieci zaczynają się już przedostawać pierwsze tytuły, których ogłoszenie szykowano na imprezę.

Batman, Harry Potter... Co straciliśmy przez odwołanie E3? Są już pierwsze przeciekiWB Games planowało w tym roku przeprowadzić własną konferencję na targach E3 – ujawnił redaktor Kotaku, Jason Schreier. Firma miała ponoć przygotowane zapowiedzi kilku niezwykle interesujących tytułów, z nowym Batmanem, Harrym Potterem RPG i kolejną produkcją od Rocksteady Studios (twórcy serii Batman: Arkham) na czele.

O nowym Batmanie spekuluje się od dawna. Gra była przedmiotem plotek podczas dwóch ostatnich edycji targów E3, a gdy do zapowiedzi ostatecznie nie dochodziło, doszukiwano się możliwości ogłoszenia jej przy innych znaczących okazjach, w tym gali The Game Awards. Rocksteady Studios ostatnią dużą grę wydało w 2015 roku (Batman: Arkham Knight), a liczni fani zespołu Seftona Hilla od długiego czasu zastanawiali się, nad czym teraz pracuje renomowana ekipa.

Zorganizowanie odrębnej konferencji przez WB Games byłoby również wpisaniem się w coraz popularniejszy trend. Od Sony, Microsoftu czy Nintendo, gdzie możliwości pokazania własnych produktów nie były aż tak duże, w ostatnich latach odseparowywały się m.in. Square Enix, Bethesda a nawet Devolver Digital.

GramTV przedstawia:

Powyższe wycieki nie są z pewnością ostatnimi, które czekają nas w najbliższych tygodniach czy miesiącach w związku z odwołaniem targów E3 2020.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
12/03/2020 11:07

Nic nie straciliśmy <facepal> . Wszystko zostanie w taki sam sposób ogłoszone, czyli na yt pojawią się zwiastuny.