News

Awaria w EA. FIFA 20 i Apex Legends bez połączenia z serwerami

pepsi, 27.02.2020 20:20 1

Electronic Arts mierzy się z problemami ze swoimi serwerami. Gracze w FIFA 20 i Apex Legends przynajmniej na jakiś czas muszą sobie znaleźć inne zajęcie.

Gracze mają problemy z połączeniem się z serwerami FIFA 20 i Apex Legends. Electronic Arts jest świadome istniejących utrudnień, o czym poinformowało za pośrednictwem rozmaitych kont na Twitterze.

Badamy problemy na naszych stronach, grach i usługach. Powrócimy z nowymi wiadomościami, gdy będziemy je mieli” – podało EA Help. “Jesteśmy świadomi skarg na połączenie z serwerami EA i aktywnie badamy sprawę. Tworzenie meczów zostało czasowo wyłączone celem uniknięcia rozłączania podczas gry” – przekazano na FIFA Direct Communication. Problem dosięgnął też FIFA Mobile, której operatorzy także starają się doprowadzić grę do stanu pełnej używalności.

Pierwsze komunikaty w tej sprawie pojawiły się przeszło godzinę temu, jednak do tej pory Electronic Arts nie wydało oświadczenia o rozwiązaniu problemów. Graczom pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!