Anthem 2.0 oficjalnie, BioWare potwierdza plany gruntownego przerobienia gry

Maria Wawrzyniak
2020/02/10 22:00
3
0

Deweloperzy potwierdzili plany całkowitego przerobienia swojej produkcji i zapowiedzieli intensywne prace nad wieloma najważniejszymi elementami Anthem.

Na oficjalnym blogu studia BioWare pojawił się nowy wpis opublikowany przez Caseya Hudsona, w którym poinformowano o planach przerobienia gry od podstaw. Przypuszczenia z listopada, o których pisaliśmy w osobnej wiadomości ostatecznie się potwierdziły – deweloperzy chcą wprowadzić gruntowne zmiany, czego nie są w stanie zrobić za pomocą jednej prostej aktualizacji czy nawet dodatku.Anthem 2.0 oficjalnie, BioWare potwierdza plany gruntownego przerobienia gry

Hudson zapowiedział, że wraz z zespołem zamierzają przez najbliższe miesiące intensywnie pracować nad długoterminowym przeprojektowaniem tytułu, skupiając się zarówno na podstawowych aspektach rozgrywki, jak i na wyzwaniach czy bardziej sensownym systemie łupów. Powstrzymano się jednak od większej ilości szczegółów, więc na ten moment musimy poczekać na konkrety – szef studia BioWare zaznaczył, że zespół potrzebuje czasu i ten czas dostanie. To oczywiście nie oznacza, że aktywni gracze Anthem będą teraz musieli jedynie cierpliwie wypatrywać nowej wersji gry. Hudson obiecał, iż – mimo rezygnacji z aktualizacji sezonowych – nadal mogą oni liczyć na nowe wydarzenia. Pierwsze z nich ma być związane z obchodem rocznicy premiery Anthem i prawdopodobnie rozpocznie się pod kniec miesiąca. Na ten moment pozostaje jednak mieć nadzieję, że plan rzeczywiście wypali.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
3
Kash28
Gramowicz
11/02/2020 15:39
garfieldgarfield napisał:

Tylko po co, jak gra jest trupem??

Sam nim pewnie jesteś, a gry nie posiadasz... Jest spora rzesza fanów. Nie ma problemu z dobraniem innych graczy. Według mnie to ludzie za bardzo myśleli że to będzie jakis ultra super duper sandbox z survivalem... Oczywiście gra w dniu premiery miała mało zawartości... Dalej jej ilością nie powala a crafting nie istnieje... Szkoda bo dodali ogrom sprzetu, a mozna go zdobyć tylko przez dupne aktualizacje w sklepie... Bardzo słabe... Dodaliby schematy pancerzy... XD Dodaliby jakies statsy niewielkie do nich... Czasem mała różnica potrafi wiele wnieść... Ja od czasu do czasu zaglądam i bawie sie przednie w Anthem.

wladek616
Gramowicz
11/02/2020 15:20
garfieldgarfield napisał:

Tylko po co, jak gra jest trupem??

Z takim podejściem producenci równie dobrze mogliby nie patchować żadnych gier bo po co je ratować?

No Man's Sky też było spisane na straty przez graczy po premierze a teraz gra ma się dobrze.

garfieldgarfield
Gramowicz
11/02/2020 08:31

Tylko po co, jak gra jest trupem??
Trwa Wczytywanie