News

Anthem 2.0 oficjalnie, BioWare potwierdza plany gruntownego przerobienia gry

Maria Wawrzyniak, 10.02.2020 22:00 3

Deweloperzy potwierdzili plany całkowitego przerobienia swojej produkcji i zapowiedzieli intensywne prace nad wieloma najważniejszymi elementami Anthem.

Na oficjalnym blogu studia BioWare pojawił się nowy wpis opublikowany przez Caseya Hudsona, w którym poinformowano o planach przerobienia gry od podstaw. Przypuszczenia z listopada, o których pisaliśmy w osobnej wiadomości ostatecznie się potwierdziły – deweloperzy chcą wprowadzić gruntowne zmiany, czego nie są w stanie zrobić za pomocą jednej prostej aktualizacji czy nawet dodatku.

Hudson zapowiedział, że wraz z zespołem zamierzają przez najbliższe miesiące intensywnie pracować nad długoterminowym przeprojektowaniem tytułu, skupiając się zarówno na podstawowych aspektach rozgrywki, jak i na wyzwaniach czy bardziej sensownym systemie łupów. Powstrzymano się jednak od większej ilości szczegółów, więc na ten moment musimy poczekać na konkrety – szef studia BioWare zaznaczył, że zespół potrzebuje czasu i ten czas dostanie. To oczywiście nie oznacza, że aktywni gracze Anthem będą teraz musieli jedynie cierpliwie wypatrywać nowej wersji gry. Hudson obiecał, iż – mimo rezygnacji z aktualizacji sezonowych – nadal mogą oni liczyć na nowe wydarzenia. Pierwsze z nich ma być związane z obchodem rocznicy premiery Anthem i prawdopodobnie rozpocznie się pod kniec miesiąca. Na ten moment pozostaje jednak mieć nadzieję, że plan rzeczywiście wypali.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze