E3 2020 bez Sony, ale organizatorzy obiecują atrakcyjne zmiany

pepsi
2020/01/30 19:33

Trudno wyobrazić sobie boleśniejszy cios w E3 jak wycofanie się z imprezy jednego z największych graczy na rynku. ESA będzie chciała fanom tę stratę zrekompensować.

E3 2020 bez Sony, ale organizatorzy obiecują atrakcyjne zmianyPo raz drugi z rzędu Sony zabraknie na targach E3 – i to pomimo faktu, że będą to ostatnie organizowane w Los Angeles targi przed premierą PlayStation 5. W Entertainment Software Association nie załamują jednak rąk, zamiast tego chcą podjąć pewne decyzje, które ożywią imprezę. – Powinniście być zadowoleni na wieść o tym, że nie produkujemy E3 2020 w odosobnieniu – zapewniają.

- Współpracujemy z wtajemniczonymi ludźmi z branży, jak również nowymi partnerami kreatywnymi, w tym osobami wyznaczającymi współczesne trendy z iam8bit.com, aby wnieść do imprezy nową energię i, mówiąc szczerze, wstrząsnąć nieco jej formułą – dodają tajemniczo. ESA podkreśla również, że odbudowanie zaufania po ubiegłorocznym incydencie związanym z wyciekiem danych, jest dla organizatorów E3 najwyższym priorytetem.

GramTV przedstawia:

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!