Masowe zwolnienia w firmie CDP, która miała być polskim dystrybutorem gry Cyberpunk 2077

Maria Wawrzyniak
2020/01/23 16:25

Według najnowszych informacji pochodzących z wiarygodnych źródeł firma CDP jest bliska wygaszenia, choć miała być polskim dystrybutorem Cyberpunka 2077.

Dziś pojawiła się dość smutna informacja o masowych zwolnieniach w firmie CDP. I choć nie ma ona nic wspólnego ze sklepem CDP.pl, ani z grupą CD Projekt oraz CD Projekt RED, miała odpowiadać za dystrybucję zamówień przedpremierowych Cyberpunka 2077 w Polsce. Od 2014 roku funkcjonuje jako samodzielne przedsiębiorstwo, które kontynuuje działalność wydawnictwa CD Projekt. Jak podaje serwis PolskiGamedev.pl, na ten moment nie zwolniono całego zespołu, aczkolwiek ostatecznie firma pewnie zostanie wygaszona całkowicie – nie wiemy jednak, jak długo potrwa ten proces.Masowe zwolnienia w firmie CDP, która miała być polskim dystrybutorem gry Cyberpunk 2077Nie wiemy również, kto zajmie się dystrybucją wspomnianego tytułu na terenie naszego kraju, choć najbardziej logicznymi rozwiązaniami są dwie firmy: Cenega lub Koch Media. Firma CDP nie zabrała głosu w sprawie i zapewnia jednocześnie, że nadal można składać zamówienia przedpremierowe na Cyberpunka 2077. Redakcja wspomnianego serwisu poprosiła również o komentarz przedstawicieli spółki, którzy odpowiedzieli:

Spółka prowadzi przegląd opcji strategicznych. W najbliższym czasie udzieli publicznego komentarza. Tymczasem doniesień nie komentuje.

GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!