Path of Exile jeszcze w tym roku otrzyma cztery spore rozszerzenia

LM
2020/01/15 10:11
0
0

Przy okazji twórcy wspominają, kiedy możemy spodziewać się kolejnych nowinek związanych z Path of Exile 2.

Path of Exile jeszcze w tym roku otrzyma cztery spore rozszerzenia

Nawet jeśli podczas ubiegłorocznego ExileCon studio Grinding Gear Games zdobyło się na oficjalną zapowiedź Path of Exile 2, to wygląda na to, że twórcy nie zamierzają spowolnić tempa rozwoju pierwowzoru. W najnowszym wpisie na blogu gry twórcy zapewnili, że tak jak w poprzednim roku, w 2020 Path of Exile doczeka się czterech dużych rozszerzeń. Szczegółów na razie nie podano, a jedynie wspomniano, że te będą pojawiać się na serwerach gry w każdym kolejnym kwartale.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że pracownicy Grinding Gear Games w pocie czoła pracują nad zawartością, która nie pojawiła się na ExileCon przy prezentacji Path of Exile 2. Ekipa przewiduje, że kolejny pokaz sequela uda się zrealizować w połowie roku, ze szczególnym wskazaniem na okres towarzyszący targom E3 2020 w Los Angeles.

Path of Exile zadebiutowało w 2013 roku na PC, by później trafić także na Xboksa One i PlayStation 4. Tymczasem premierę zapowiedzianego w listopadzie Path of Exile 2 zaplanowano na 2021 rok, a jeszcze przed końcem tego roku powinny wystartować testy beta tytułu.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!