Bethesda wstrzymuje prace nad dalszym rozwojem karcianki The Elder Scrolls Legends

LM
2019/12/07 16:44
2
0

Serwery nadal będą wspierane, ale nie ma co liczyć na kolejne aktualizacje i rozszerzenia.

Bethesda wstrzymuje prace nad dalszym rozwojem karcianki The Elder Scrolls LegendsKiepska wiadomość dla miłośników marki The Elder Scrolls, którzy szczególnie upodobali sobie karciankę Legends. W najnowszym komunikacie na forum reddit Bethesda poinformowała o zawieszeniu dalszych prac nad tytułem na czas nieokreślony. Opublikowany przez producenta post skupia się na nadchodzących aktualizacjach, spośród których najnowsza miała trafić na serwery jeszcze w grudniu, ale zapewne odnosi się też do planowanych wydań gry na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Twórcy podziękowali graczom za wsparcie i zapewnili, że zainteresowani wciąż będą mogli bawić się na serwerach tytułu ze wsparciem technicznym, aczkolwiek już bez żadnych nowinek na horyzoncie.

Powód? Betehdsa nie podzieliła się tu konkretami, ale możemy przypuszczać niewielkie zainteresowanie grą, co tłumaczy, dlaczego w tym samym komunikacie zapewniono, że zmiany nie dotkną prac nad wydaniem dedykowanym mieszkańcom Azji. Widocznie tytuł ostatecznie przegrał batalię z rynkową konkurencją i wydawca zadecydował o ucięciu kolejnych wydatków na popremierowe wsparcie i konsolowe porty.

The Elder Scrolls Legends ukazało się w marcu 2017 roku na PC, a później również na urządzeniach mobilnych z iOS i Android.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
08/12/2019 00:38

Jakby była dobra to by nie kończyła żywota.

Usunięty
Usunięty
07/12/2019 22:03

Szkoda. Taka dobra gra a po tak krótkim czasie praktycznie kończy swój żywot.