News

Nowa gra od Ubisoftu i twórców The Division 2 oparta na filmowej trylogii Avatar nadal w produkcji

Maria Wawrzyniak, 02.12.2019 21:25 0

Oczekiwania na drugą i trzecią część filmowej serii Avatar ma nam umilić między innymi tajemnicza pełnowymiarowa produkcja studia Massive Entertainment.

Na oficjalnym profilu marki Avatar na Twitterze pojawiło się ogłoszenie o zakończeniu wszystkich zaplanowanych na bieżący rok zdjęć do nowych filmów Jamesa Camerona, który powoli zbliża się do mety. Informacja oczywiście spotkała się z burzą pytań od fanów, którzy są zainteresowani pierwszym zwiastunami albo chociaż teaserami sequeli. Producenci musieli niestety nas zmartwić, bowiem poinformowali, że na pewno nie zobaczymy ich w przyszłym roku, aczkolwiek w przeciągu najbliższych dwudziestu czterech miesięcy dostaniemy kilka atrakcji mających na celu umilić nam czekanie. Pierwszą będzie mobilna gra Avatar: Pandora Rising, która zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Druga to pełnowymiarowa produkcja studia Massive Entertainment (zespół odpowiadający między innymi za Tom Clancy’s The Division oraz Tom Clancy’s The Division 2) oraz Ubisoftu, która trafi do nas najpewniej w 2021 roku.

Wiemy już, że zgodnie z pierwszymi założeniami, Ubisoft planuje wydać grę akcji z otwartym światem, która skupi się przede wszystkim na interakcjach z otaczającą gracza rzeczywistością oraz zabawą w trybie wieloosobowym. Do tego ma dojść wysokiej jakości oprawa graficzna, która z możliwie jak najmniejszymi szczegółami będzie próbowała odtworzyć lokacje znane z filmowego uniwersum. Oprócz tego wspomnianym wpisom na Twitterze towarzyszyło zdjęcie scenografii, która była wykorzystywana w ciągu ostatnich miesięcy przez filmowców – przedstawia pokład statku Sea Dragon, na którego pokładzie znajdują się łodzie podwodne oraz sprzęt służący eksploracji głębin oceanów w Pandorze. Przypomnijmy, że film Avatar 2 zadebiutuje w kinach 17 grudnia 2021 roku. Trzecia część ma zadebiutować dwa lata później.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze