Firma Kalypso Media zapowiedziała Ski Jumping Pro VR

Maria Wawrzyniak
2019/11/28 21:07
0
0

Jak w tytule – produkcja będzie korzystać z technologii rzeczywistości wirtualnej. To jednak nie wszystko, bo jest ciekawostka!

Firma Kalypso Media zapowiedziała dzisiaj Ski Jumping Pro VR, czyli grę o skokach narciarskich stworzoną z myślą o technologii rzeczywistości wirtualnej. Jest to jednocześnie remake produkcji, którą niektórzy mogą kojarzyć z urządzeń mobilnych. Tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4. Będzie wymagać od nas gogli HTC Vive lub PSVR. Wspomnianą ciekawostką jest to, że w pracach uczestniczy Andreas Wellinger – dwukrotny zwycięzca olimpijski i mistrz świata wspomnianej dyscypliny sportowej, który opisał tytuł w następujących słowach:

Życie skoczka narciarskiego jest pełną adrenaliny przejażdżką, skupiającą się na kilku minutach, w których zwycięstwo i porażka są bardzo blisko siebie. Ski Jumping Pro VR przenosi doświadczenia znane ze skoczni i umieszcza gracza w centrum jednego z najbardziej imponujących sportów, które istnieją. Skakałem na całym świecie, więc mogę powiedzieć, że Ski Jumping Pro VR to gra najbliższa prawdziwym doświadczeniom, oferująca bardzo dokładną replikę skoczni oraz obiektów, jak również symulację napięcia, które odczuwasz podczas brania udziału w zawodach.

Firma Kalypso Media zapowiedziała Ski Jumping Pro VR

GramTV przedstawia:

Twórcy zaoferują nam 19 różnych lokacji rozmieszczonych na całym świecie, gdzie będziemy mogli wziąć udział w 62 wydarzeniach. Dostaniemy zarówno możliwość wykonywania pojedynczych skoków bardziej dla rekreacji, jak i pełnoprawny tryb kariery, w którym dostosujemy wygląd naszego bohatera, przy okazji rozwijając jego umiejętności. Dowiedzieliśmy się także, iż w miarę postępów w grze będziemy odblokowywać nowe poziomy oraz skocznie. Integralnym elementem produkcji będzie intuicyjne sterowanie, które polegać będzie na wykorzystaniu kontrolerów ruchowych i naszego ciała, aby odpowiednio balansować i zmieniać pozycję zarówno w trakcie samego skoku, jak i lądowania. Ski Jumping Pro VR zadebiutuje już 6 grudnia.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!