News

PEGI zarejestrowało Destiny 2: The Collection na PC i konsolach, ale Bungie na razie nie planuje wydawać tam pakietu

LM, 21.11.2019 10:42 0

Destiny 2: The Collection dostępne jest na razie wyłącznie dla użytkowników Google Stadia Pro.

Przed kilkoma dniami Google wystartowało ze swoją usługą strumieniowania gier w wybranych krajach świata. Chociaż katalog gier dostępnych na premierę nie zachwyca swoją różnorodnością, to jedna z jego pozycji wydaje się na tę chwilę niedostępną dla zainteresowanych poza wspomnianym Stadia. Mowa tu o Destiny 2: The Collection, czyli specjalnym zbiorczym wydaniu gry, które obok pełnej wydanej dotąd zawartości zaoferuje też dostęp do wszystkiego, co jeszcze zamierzają przygotować deweloperzy z Bungie.

Tytuł dostępny jest w ramach Stadia Pro, ale nadzieje fanów rozbudził fakt, iż kolekcja pojawiła się w bazie agencji ratingowej PEGI także na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Oczywiście Bungie nie ogłosiło nic w tym zakresie i wygląda na to, że w najbliższym czasie nie zamierza – w odpowiedzi na zapytanie redakcji serwisu GamesRadar przedstawiciele Bungie ujawnili, że na razie nie mają żadnych planów związanych z Destiny 2: The Collection na PC i konsolach. Jednocześnie wyjaśnili, że zainteresowani gracze mają łatwy dostęp do zawartości, która uzupełni ją do punktu, który oferuje wydana dla Google Stadia kolekcja.

Tym samym, nawet jeśli Destiny 2: The Collection kiedyś trafi na PC i konsole (a tak zapewne będzie), to raczej nie powinniśmy spodziewać się tego w najbliższym czasie. Sytuację znacznie poprawia fakt, że samo Destiny 2 przeszło na model free-to-play, a związane z tym wydanie New Light oferuje bezpłatnie całkiem sporo z premierowej zawartości The Collection.

Tymczasem, jeśli dotąd nie widzieliście, to poniżej znajdziecie premierowy zwiastun usługi Google Stadia. Ta nie jest jeszcze u nas dostępna, ale zwiastun jest… ciekawy.

https://www.youtube.com/watch?v=Ry72b_fIKAk&feature=emb_title&fbclid=IwAR3KDMoyEo1K_pUV03Jl86YaeYlIp55HwhHEW1Ld29YeSfTgLSpvwm8AWy8

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze